000256282
 

Šteniatka / PuppiesOur last litter N born / Vrh M sa narodil

24.9.2019

po rodičoch:


Ch.Ellemich Iconic
/Ch.Ellemich the Sinner x Ellemich Pandora/
Veľká Británia

C.I.B.Ch.Jolly Goo Vanmar Majesty
/Aranel Everlasting x Ch.Arnielle Tini Biely démon/


Obaja rodičia majú absolvované zdravotné testy : srdce, pately, oči, EFS/CC - všetko čisté - negatívne.
Both parents have completed health tests : heart, patella, eyes, EFS / CC - all clean - negativ
Narodili sa: 4 blenheim psíky, 1 tricolor psík, 2 tricolor sučky, 1 blenheim sučka

Z denníčka šteniatok:

14.deň/ 14.day


chlapci / boys


dievčatá / girls10.deň / 10.day
Máme už 10 dní, všetci 8 sme spolu pri maminke a to najťažšie obdobie je hádam za nami.
Všetci do jedného sme sa poriadne naučili, kde nájsť mliečko u maminky, komu to išlo pomalšie, naučila ho to panička a kto toľko nevládal sať, dostal trošku na prilepšenie mliečko z fľaštičky. Dnes to zvládame všetci a pomaličky sme zvedaví, čo všetko na tom svete je - tak sa začíname rozhliadať.


tricolor psík


blenheim psík 1


blenheim psík 2


blenheim psík 3


blenheim psík 4


tricolor sučka 1


tricolor sučka 2


blenheim sučka


full belly - plné brušká4. deň / 4.day


5 chlapcov a 3 dievčatá - vitajte na svete :)


parents/ rodičia
Obaja rodičia majú zdravotné testy na sdce, pately, oči a EFS/CC - všetko negatívne
Naše šteniatka sú odchovávané v byte a majú stály kontakt s ľuďmi, malými deťmi, psíkmi, mačkami a iným domácim zvieratstvom. Šteniatka sú pri odbere očkované, viac krát odčervené a čipované. Ako výbavičku do nového domova zo sebou dostanú granulky, na ktoré sú zvyknuté, navoňaný uteráčik po mamine a súrodencoch, aby im nebolo smutno,hračky, očkovací preukaz, prípadne europas a veľa rád pre nového majiteľa. Šteniatko nepredávame žiadnemu sprostredkovateľovi, len priamo novému majiteľovi, ani nepredávame celý vrh jednému záujemcovi! Predáváme šteniatka len s PP!!! Kúpna zmluva je u nás samozrejmosťou. Ku každému šteniatku dávame kópie zdravotnývh vyštrení oboch rodičov. Nový majiteľ nášho šteniatka má k dispozícii stály poradenský servis. Stály kontakt je vítaný.

Our puppies are kept in the household and have lot of contact wit
h people, kids and other animals and get proper socialisation. When the puppies will leave us they will be vaccinated and t reated of roundworm and tapeworm infestation.
They will have passport, microchip, or certificates of vaccinations and many information about the care and any info what the owner will ask for.
We sell puppies only with Pedigrees and Contracts, and only to a really responsible breeders or owners. We not sell all puppies to one person concerned. We prefer if the new owner stays in contact with us and inform us about everything about our puppie. We of course offer consulting service for all owners of our puppies.