000250237
 
Výstavy 2017 / Show results 2017

Na tejto stránke nájdete výsledky a foto z výstav, ktorých sa zúčastníme.

KALENDÁR VÝSTAV 2018-2019 /DOGSHOW CALENDAR SK + CZ 2018
-2019


09.12.2018
Medzinárodná výstava NITRADOG Nitra
posudzoval: Vítková Viera, SK

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.ml.dorast BT Oh Perfect Krásna Louka N Joštová H.
  tr.stredná BT Cipísek Auri z Panství Lomnice V1, CAC Fojtíková D.
  tr.šampiónov BT Hippity Hop Dal Borg Nordisa V1,- Strnadlová K.
sučky tr.stredná BT Beatrix Auri z Panství Lomnice V1, CAC Hečová M.
psy tr.mladých BH Unikat Twe Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.stredná BH Jalapeňos Chilli koliba V1, CAC, CACIB, BOS Stloukalová V.
  tr.otvorená BH Hagrid Obludárium VD2 Matoušková Z.
    BH Jason Bourne Vanmar Majesty V1, CAC, r.CACIB Joštová H.
sučky tr.ml.dorastu BH Princess of My Heart Scarlett team VN1 Šefčíková H.
  tr.dorastu BH Rhea Magnolia PassCo N Kulová S.
  tr.mladých BH J'Adore Noel Magic Noblesse V1, CAJC Bartošíková M. G.
    BH Cattleya Dowiana Karmela VD Pisoňová M + Harnish M.
    BH Bianca Bel Luckykay VD4 Latoňová V.
    BH Emma Redstone Cavalier V3 Vadásová M.
    BH Priselia Twe Biely démon V2 Mikulášová I.
  tr.stredná BH Jenny Gump Chilli koliba V1, CAC, CACIB Jankovičová Ľ.
    BH Blue Moon Cavaliers Allessia V3 Mikulášová I.
    BH Abbygail Paws a Kisses V2, r.CAC Soldánová Š.
  tr.otvorená BH Isabel Lady Vanmar Majesty V2,- Janicová L.
    BH Legenda Love Me V1,- Domaníková K.
  tr.šampiónov BH Jolly Joker Chilli koliba V1, CAC, r.CACIB Jankovičová Ľ.
psy tr.šampiónov RU A-Rubens Rubínový květ V1, CAC Matoušková Z.
sučky tr.dorastu RU Ruby Magnolia PassCo N Domaníková K.
  tr.otvorená RU Ember Sun Černý Turmalín VD1 Vadásová M.
psy tr.dorastu TR Lamborghini Vanmar Majesty N Gallová V.
  tr.mladých TR Szőlőhegyi Bitangűző Elton VD1 Pereczes A.+Z.
  tr.otvorená TR Just a Hapinnes Scarlett team V1,- Bóková I. a N.
sučky tr.mladých TR Jolie Dutchy Witchy Magic Noblesse V1, CAJC, BOB Bobríková A.
  tr.stredná TR Mon Cheri Magnolia PassCo V1, CAC Domaníková K.



08.12.2018
Medzinárodná výstava NITRADOG Nitra
posudzoval: Vojteková Iveta, SK

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.ml.dorast BT Oh Perfect Krásna Louka VN1 Joštová H.
  tr.mladých BT Nexwill Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.stredná BT Cipísek Auri z Panství Lomnice V1, - Fojtíková D.
  tr.šampiónov BT Hippity Hop Dal Borg Nordisa V1, CAC Strnadlová K.
sučky tr.mladých BT Kirsberry Twe Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.stredná BT Beatrix Auri z Panství Lomnice V1, CAC Hečová M.
  tr.otvorená BT Ziwa Eli Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
psy tr.mladých BH Unikat Twe Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.stredná BH Daren z Malého majera V1, CAC Divékyová T + Lacíková B.
  tr.otvorená BH Hagrid Obludárium V1, CAC, r.CACIB Matoušková Z.
    BH Jason Bourne Vanmar Majesty V2, r,CAC Joštová H.
tr.šampiónov BH Jumping Jack Flash Chilli koliba V1, CAC, CACIB, BOB Šašková H.
tr.veteránov BH Kevin Kavalíři kvarteto V1 Smolenová N.
sučky tr.ml.dorastu BH Princess of My Heart Scarlett team VN1 Šefčíková H.
  tr.mladých BH Bavaria Nino the Great V3 Grzesik B.
    BH J'Adore Noel Magic Noblesse V2 Bartošíková M. G.
    BH Cattleya Dowiana Karmela V1, CAJC Pisoňová M + Harnish M.
    BH Bianca Bel Luckykay VD Latoňová V.
    BH Dizzy ze Starého dvora VD Arz M.
    BH Emma Redstone Cavalier VD Vadásová M.
    BH Ultima Twe Biely démon V Štoková Z.
    BH Priselia Twe Biely démon V4 Mikulášová I.
  tr.stredná BH Blue Moon Cavaliers Allessia V1, CAC Mikulášová I.
  tr.otvorená BH Jolly Goo Vanmar Majesty V1, CAC, CACIB, BOS Lackovičová P.
    BH Legenda Love Me V2,- Domaníková K.
  tr.šampiónov BH Jolly Joker Chilli koliba V1, CAC, r.CACIB Jankovičová Ľ.
    BH Alba Nino the Great V2, r.CAC Smolenová N.
psy tr.šampiónov RU A-Rubens Rubínový květ V1, CAC Matoušková Z.
  tr.šampiónov RU Bonitos Companeros Yes We Can Red V1 Šašková H.
sučky tr.otvorená RU Ember Sun Černý Turmalín V1, CAC Vadásová M.
psy tr.dorastu TR Lamborghini Vanmar Majesty VN1 Gallová V.
  tr.mladých TR Szőlőhegyi Bitangűző Elton V1, CAJC Pereczes A.+Z.
  tr.otvorená TR Just a Hapinnes Scarlett team V1, CAC Bóková I. a N.
sučky tr.dorastu TR Misia K Fiamma VN1 Klátiková S.
  tr.mladých TR Jolie Dutchy Witchy Magic Noblesse V1, CAJC Bobríková A.
  tr.stredná TR Mon Cheri Magnolia PassCo V1, CAC Domaníková K.
  tr.šampiónov TR Odysseya Merlin Bohemia V1, CAC Kasanová M.
  tr.veteránov TR Destiny Princess Vanmar Majesty V1 Lackovičová P.




28.10.2018
DANUBE CACIB Bratislava 2018 MVP
posudzovala Garhoefer Carole, AT

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.mladých BT Nexwill Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.otvorená BT Arriana's Scout od Timodie V1, CAC Hovorková J.
sučky tr.mladých BT Kirsberry Twe Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.stredná BT Beatrix Auri z Panství Lomnice V1, CAC Hečová M.
  tr.otvorená BT Zennesie Eli Biely démon V1, CAC Jankovičová Ľ.
  tr.šampiónov BT Royal Fantasy Dark Crystal V1, CAC Borodajenko J.
psy tr.dorastu BH Cooper Zlatá kométa VN1 Šilhár J.
  tr.mladých BH Daren z Malého majera V1, CAJC, BOJ Divékyová T + Lacíková B.
  tr.stredná BH Bambi Twe Biely démon VD3 Havlena D.
    BH Bonitos Companeros Adios V1, CAC Točíková J.
  BH Hagrid Obludárium V2, r,CAC Matoušková Z.
tr.otvorená BH Arthur AD Stupava VD2 Janolková M.
  BH Fondey Eli Biely démon VD3 Bartošík J.
    BH Under the Sea vom Kaninchengarten V1, CAC, r.CACIB Caneparo G + Agostini I.
  tr.šampiónov BH Jumping Jack Flash Chilli koliba V1, CAC Šašková H.
  tr.veteránov BH Kevin Kavalíři kvarteto V1 Smolenová N.
sučky tr.ml.dorastu BH Cassiopeia Zlatá kométa VN1 Šilhár. J.
  tr.dorastu BH Ultima Twe Biely démon VN1 Mikulášová I.
  tr.mladých BH Abbygail Paws a Kisses VD2 Soldánová Š.
    BH J'Adore Noel Magic Noblesse VD4 Bartošíková M. G.
    BH Cattleya Dowiana Karmela VD3 Pisoňová M + Harnish M.
    BH Jenny Gump Chilli koliba V1, CAJC Jankovičová Ľ.
  tr.stredná BH Jolly Joker Chilli koliba V1, CAC Jankovičová Ľ.
    BH Glory of Love Canis Satelles V2, r.CAC Grzesik B.
    BH The Little Mermaid Madamadore V3 Caneparo G.
  tr.otvorená BH Isabel Lady Vanmar Majesty V1, CAC, CACIB, BOB Janicová L.
    BH Blue Moon Cavaliers Allessia V2, r.CAC Mikulášová I.
    BH Hora Danube Miracle VD3 Bugárová E.
  tr.šampiónov BH Alba Nino the Great V1, CAC Smolenová N.
psy tr.stredná RU Klement Red Chilli koliba V1, CAC Pőtheová Z.
  tr.šampiónov RU A-Rubens Rubínový květ V1, CAC Matoušková Z.
  tr.šampiónov RU Bonitos Companeros Yes We Can Red V1, BOS Šašková H.
sučky tr.dorastu RU Pollyanna Magnolia PassCo VN1 Domaníková K.
  tr.šampiónov RU Cindy Canis Satelles V1, CAC Grzesik B.
psy tr.mladých TR Darth z Malého majera V1, CAJC Bugárová E.
  tr.stredná TR Manhattan Magnolia PassCo V1, CAC Domaníková K.
  tr.otvorená TR Just a Hapinnes Scarlett team V1, CAC, CACIB Bóková I. a N.
sučky tr.mladých TR Clotilde Pompon La Tour Noire VD2 Vondráčková A.
    TR Jolie Dutchy Witchy Magic Noblesse V1, CAJC Bobríková A.
  tr.stredná TR Mon Cheri Magnolia PassCo VD1 Domaníková K.
  tr.otvorená TR Dona z Malého majera V1, CAC Pileckyté-Norbutiene S.
    TR Genna Cavalier Prague VD2 Točíková J.
  tr.šampiónov TR Odysseya Merlin Bohemia V1, CAC, r.CACIB Kasanová M.




27.10.2018
DANUBE CACIB Bratislava 2018 MVP
posudzovala Stloukalová Viera, SK

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.mladých BT Nexwill Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.otvorená BT Arriana's Scout od Timodie V1, CAC Hovorková J.
sučky tr.dorastu BT Sharlize Twe Biely démon VN1 Mikulášová I.
  tr.mladých BT Kirsberry Twe Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.stredná BT Ziwa Eli Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  tr.otvorená BT Zennesie Eli Biely démon V1, CAC Jankovičová Ľ.
  tr.šampiónov BT Royal Fantasy Dark Crystal V1, CAC, r. CACIB Borodajenko J.
psy tr.dorastu BH Legolas Greenleaf Vanmar Majesty VN1 Prelovská L.
  tr.mladých BH L' Amour Night Scarlett team V1,CAJC Predná M.
  tr.stredná BH Bambi Twe Biely démon V1,CAC, CACIB, BOS Havlena D.
  BH Bonitos Companeros Adios V2, r.CAC Točíková J.
tr.otvorená BH Arthur AD Stupava V2,- Janolková M.
    BH Under the Sea vom Kaninchengarten V1, CAC Caneparo G + Agostini I.
psy tr.veteránov BH Kevin Kavalíři kvarteto V1 Smolenová N.
sučky tr.ml.dorastu BH Princes of my Heart Scarlett team VN1 Predná M.
  tr.dorastu BH Only Miracle Magnolia PassCo VN2 Domaníková K.
    BH Vixxie Twe Biely démon VN1 Mikulášová I.
  tr.mladých BH J'Adore Noel Magic Noblesse V1, CAJC Bartošíková M. G.
    BH Cattleya Dowiana Karmela V2 Pisoňová M + Harnish M.
  tr.stredná BH Jolly Joker Chilli koliba V1, CAC, CACIB, BOB Jankovičová Ľ.
    BH The Little Mermaid Madamadore V2, r.CAC Caneparo G.
  tr.otvorená BH Isabel Lady Vanmar Majesty V2,r.CAC Janicová L.
    BH Blue Moon Cavaliers Allessia V1, CAC Mikulášová I.
  tr.šampiónov BH Alba Nino the Great V1, CAC Smolenová N.
psy tr.stredná RU Klement Red Chilli koliba V1, CAC, r.CACIB Pőtheová Z.
sučky tr.ml.dorastu RU Ruby Magnolia PassCo VN1 Domaníková K.
  tr.dorastu RU Nikita Chilli koliba VN1 Jankovičová Ľ.
  tr.mladých RU Innteca Twe Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
psy tr.ml.dorastu TR Lamborghini Vanmar Majesty VN1 Gallová V.
    TR Legend Dream Vanmar Majesty VN2 Praj M.
  tr.mladých TR Szőlőhegyi Bitangűző Elton V1, CAJC Pereczes A.
  tr.stredná TR Manhattan Magnolia PassCo V1, CAC Domaníková K.
sučky tr.mladých TR Jolie Dutchy Witchy Magic Noblesse V1, CAJC, BOJ Bobríková A.
  tr.stredná TR Mon Cheri Magnolia PassCo V1, CAC Domaníková K.
  tr.otvorená TR Dona z Malého majera V1,- Pileckyté-Norbutiene S.
    TR Genna Cavalier Prague V2,- Točíková J.
  tr.šampiónov TR Chloe Magnolia PassCo V1, CAC Jugasová D.B.




26.10.2018
DANUBE CACIB Bratislava 2018 MVP
posudzovala Mikulášová Ingrid, SK

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.stredná BT Laudon Gedeon Lemna Minor V1, CAC Stloukalová V.
  tr.otvorená BT Zirkony Eli Biely démon V1, CAC Havlena D.
sučky tr.mladých BT Carmen Cavi Luckykay V1, CAJC Šilhár J.
  tr.stredná BT Lovely Savana Lemna Minor V1, CAC Plander D.
  tr.otvorená BT Zennesie Eli Biely démon V1, CAC Jankovičová Ľ.
  tr.šampiónov BT Royal Fantasy Dark Crystal V1, CAC, CACIB, BOS Borodajenko J.
psy tr.stredná BH Bambi Twe Biely démon V1,CAC, CACIB, BOB Havlena D.
  BH Jalapeňos Chilli koliba V2, r.CAC Stloukalová V.
tr.otvorená BH Johny Cash Vanmar Majesty V1,- Lackovičová P.+ Neštická D.
  BH Fondey Eli Biely démon V2,- Bartošík J.
    BH Under the Sea vom Kaninchengarten V3 Caneparo G + Agostini I.
psy tr.veteránov BH Kevin Kavalíři kvarteto V1 Smolenová N.
sučky tr.ml.dorastu BH Cassiopeia Zlatá kométa VN1 Šilhár J.
  tr.mladých BH Jenny Gump Chilli koliba V1, CAJC, BOJ Jankovičová Ľ.
    BH Cattleya Dowiana Karmela V2 Pisoňová M + Harnish M.
  tr.stredná BH Jolly Joker Chilli koliba V1, CAC Jankovičová Ľ.
    BH The Little Mermaid Madamadore V2,r.CAC Caneparo G.
  tr.otvorená BH Jolly Goo Vanmar Majesty V1, CAC, r.CACIB Lackovičová P.
  tr.šampiónov BH Alba Nino the Great V1,- Smolenová N.
psy tr.stredná RU Klement Red Chilli koliba V1, CAC, r.CACIB Pőtheová Z.
sučky tr.dorastu RU Pandora Magnolia PassCo VN1 Domaníková K.
psy tr.stredná TR Manhattan Magnolia PassCo V1, CAC Domaníková K.
sučky tr.mladých TR Jolie Dutchy Witchy Magic Noblesse V1, CAJC Bobríková A.
  tr.stredná TR Mon Cheri Magnolia PassCo VD1 Domaníková K.
  tr.otvorená TR Dona z Malého majera V1,- Pileckyté-Norbutiene S.
  tr.šampiónov TR Chloe Magnolia PassCo V1,- Jugasová D.B.



1.9.2018
Špeciálna výstava Slovenského CKCHS klubu
posudzovala/judge: Anne Gill , GB

  trieda farba meno výsledok KV majiteľ
mladých BT Nexwill Twe Biely démon N Mikulášová I.
  stredná BT Zirkony Eli Biely démon V1, CAC Havlena D.
otvorená BT Laudon Gideon Lemna Minor D Stloukalová V.
šampiónov BT Ladies Night du Jardin de Claire V1, CAC , Víťaz farby BT, Víťaz Špeciálnej výstavy Gladišová Z.
veteránov BT Emil Fimfárum V1 Krenk P.
čestná BT Fiškus Fimfárum   Krenk P.
  ml.dorast BH Bacardi Zlatá kométa VN1, Najkrajší pes z ml. dorastu, Najlepší z ml. dorastu. Lehner T.
      Matúš Chilli koliba N2 Šašková H.
  dorast BH Unikat Twe Biely démon N1 Mikulášová I.
  mladých BH Oficír Prokopská hvězda V1, CAJC, Najkrajší mladý pes, Najlepší z mladých Kubátová E.
      Jumping Jack Flash Chilli koliba VD2 Šašková H.
      All In One Aldaha Gold VD3 Heblik M.
      L´Amour Night Scarlett team VD4 Predná M.
      Daren z Malého majera D Divékyová T.
  stredná BH Guns N'Roses Snukraina V1, CAC Tracz A.
      Bambi twe Biely démon V2, r.CAC Havlena D.
      Jalapeňos Chilli koliba V3 Stloukalová V.
      Jude Law z Wiolinowej Doliny V4 Jalůvková V.
      Incredible Miracle Scarlett team VD Predná M.
  otvorená BH Nathan Maradeco King V2,r.CAC Staszuk A,
      Kubula Prokopská hvězda V1, CAC Kubátová E.
  šampiónov BH Liane´s Cleveland V1, CAC, Víťaz farby BH Šilhár J.
  stredná RU Lagiva Back in Style V1, CAC, Víťaz farby RU Jalůvková V.
  RU Horatio Cane Charles Garden V1, CAC Melicharová L.
    Klement Red Chilli koliba VD2 Potheová Z.
šampiónov RU Elleck Eli Biely démon V1, CAC Havlena D
veteránov RU Bonitos Companeros Yes We Can Red V1, Najkrajší veterán pes, BOV, BOB Šašková H.
    Eda Fimfárum V2 Krenk P.
    Haniki Lemna Minor VD3 Stloukalová V.
ml.dorast TR Winch Twe Biely démon VN1 Mikulášová I.
    Wirgas Twe Biely démon N2 Strečová K.
dorastu TR Breezer ze Starého dvora VN1, Najkrajší pes dorastu, Najlepší z dorastu Jalůvková V.
stredná TR Denpasar Valachian Beauty V1, CAC Kristová L.
otvorená TR Orsien Eli Biely démon V1,CAC Mikulášová I.
    Just a Happines Scarlett team D Bóková I. a N.
šampiónov TR Chaplin Prokopská hvězda V1, CAC, Víťaz farby TR Nováková H.
Sučky mladých BT Celeste Linden Leaves VN1 Martyčáková L.
    Carmen Cavi Luckykay VD2 Šilhár J.
    Kirsberry Twe Biely démon VD1 Mikulášová I.
stredná BT Escada Stajnia Magia V1, CAC Heblik M.
    Little Princess Lemna Minor D Guzoňová Z.
    Lovely Savana Lemna Minor VD3 Plander D.
    Zennesie Eli Biely démon V2, r.CAC K.Jankovičová Ľ.
otvorená BT Missouri Santana Gwellian V1, CAC, Víťaz farby BT Švejdíková J.
    Zazu Flowers City V2,- Gladišová Z.
    Ziwa Eli Biely démon D Mikulášová I.
veteránov BT Ema Fimfárum V1, Najkrajší veterán sučka Krenk P.
ml. dorast BH Vixxie Twe Biely démon VN1, Najkrajšia sučka ml. dorastu Mikulášová I.
    Marion Chilli koliba VN2 K.Jankovičová Ľ.
    Bernadette Zlatá kométa VN3 Šilhár J.
    Only You Scarlett team N Predná M.
    Zahra Caressema N Macháčová E.
dorastu BH El Corazon de la Vita Maradeco King VN1, Najkrajšia sučka dorastu Staszuk A.
    Only Miracle Magnolia PassCo VN2 Domaníková K.
    Yes Diamonds Feel No Cold z Król. dvoru VN3 Tracz A.
      Priselia Twe Biely démon N Mikulášová I.
mladých BH A Sound of Thunder Aldaha Gold V1, CAJC Tošenovjanová D.
    Jenny Gump Chilli koliba V2 Klementová Jankovičová Ľ.
    Abbygail Paws and Kisses V3 Soldánová Š.
    Yoko z Jezerního království V4 Rejfková V.
    Orsay Prokopská hvězda V Nováková H.
    Eqistria Twe Biely démon VD Mikulášová I.
    Grienne Twe Biely démon VD Mikuášová I.
    Hesmin Twe Biely démon VD Mikuášová I.
stredná BH Jolly Goo Vanmar Majesty V1, CAC, Víťaz farby BH, Víťazka Špeciálnej výstavy, BOS Lackovičová P.
    Blue Moon Cavaliers Alessia V2, r.CAC Mikulášová I.
    Audrey Zlatá kométa V3 Šilhár J.
    Legenda Love Me VD4 Domaníková K.
    Luna Magnolia PassCo D Schifferová K.
    Incredible Beauty Scarlett team D Predná M.
otvorená BH Loreen Prokopská hvězda V1, CAC Nováková H.
    Jolly Joker Chilli koliba V2, r.CAC K. Jankovičová Ľ.
    Hora Danube Miracle D Bugárová E.
šampiónov BH Kofila Prokopská hvězda V1, CAC Rejfková V.
  BH Isabel Lady Vanmar Majesty V2, r.CAC Janicová L.
    Taylinne Tini Biely démon VD3 Haushammer P.
veteránov BH Idiss Siri Biely démon VD1 Mikulášová I.
ml.dorast RU Ruby Magnolia PassCo VN1 Domaníková K.
    Nikita Chilli koliba N K. Jankovičová Ľ.
mladých RU De La Rosa Flowers City VD1 Gladišová Z.
    Innteca Twe Biely démon VD2 Mikulášová I.
šampiónov RU Ulrike foon Charmander V1, CAC, Víťaz farby RU Kašný F.
veteránov RU Qerida Peri Biely démon VD1 Mikulášová I.
ml.dorast TR Blazing Star Artiguardia VN1 Kaczmarczyk M.
dorast TR Jolie Dutchy Witchy Magic Noblesse VN1 Bobríková A.
    Femme Fatale Maradeco King N Staszuk A.
mladých TR Amazing Black Cubic Zirkonia Snukraina V1, CAJC, Najkrajšia mladá sučka Tracz A.
stredná TR Death of Tiny Wheels z Króliewskego Dworu V1, CAC Jezierska A.
    Mon Cheri Magnolia PassCo V2,r.CAC Domaníková K.
otvorená TR Turetbank Daisy Mai V1, CAC, Víťaz farby TR Brázdilová H.
    Ontaria Merlin Bohemia V2, r.CAC Lehner T.
    Leontínka Magnolia PassCo V3 Domaníková K.
    O'Jansu Eli Biely démon V4 Mikulášová I.
šampiónov TR Titisiowa Viridiana Ufna Morda V1, CAC Tošenovjanová D.
veteránov TR Marissa Sevi Biely démon V1 Brázdilová H.



19.8.2018
DUODANUBE Bratislava 2018 MVP
posudzovala Vítková Viera, SK


  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.dorastu BT Nexwill Twe Biely démon N Mikulášová I.
  tr.stredná BT Boleslav Auri z Panství Lomnice V1, CAC Fojtíková D + Majerníková H.
  tr.otvorená BT Arriana´s Scout of Timodie V1, CAC Hovorková J.
sučky tr.mladých BT Carmen Cavi Luckykay V1, CAJC Šilhár J.
  tr.stredná BT Beatrix Auri z Panství Lomnice V2, r.CAC Hečová M.
    BT Lovely Savana Lemna Minor V1, CAC Plander D.
psy tr.mladých BH Jalapeňos Chilli koliba V1, CAJC, Junior BOB Stloukalová V.
tr.stredná BH Bambi Twe Biely démon V1, CAC, CACIB, BOS Havlena D.
  BH Hagrid Obludárium V3 Matoušková Z.
    BH Jude Law z Wiolinowej doliny V2, r.CAC Jaluvková V.
tr.otvorená BH Arthur AD Stupava V3 Janolková M.
  BH Johny Cash Vanmar Majesty V2, r.CAC Lackovičová P.
    BH Jumping Jack Flash Chilli koliba V1, CAC Šašková H.
psy tr.šampiónov BH Liane´s Cleveland V1, CAC, r.CACIB Šilhár J.
sučky tr.ml.dorastu BH Vixxie Twe Biely démon VN1 Mikulášová I.
  tr.dorastu BH J'Adore Noel Magic Noblesse VN1 Bartošíková M. G.
    BH Librette Twe Biely démon VN2 Mikulášová I.
  tr.mladých BH Blue Moon Cavaliers Alessia V2 Mikulášová I.
    BH Jenny Gump Chilli koliba V1, CAJC Jankovičová Ľ.
  tr.stredná BH Luna Magnolia PassCo V2, r.CAC Schifferová K.
    BH Jolly Goo Vanmar Majesty V1, CAC, CACIB, BOB Lackovičová P.
  tr.otvorená BH Isabel Lady Vanmar Majesty V2, r.CAC Janicová L.
    BH Jolly Joker Chilli koliba V1, CAC Jankovičová Ľ.
    BH Toffife z Jezerního království V3 Kománková L.
psy tr.stredná RU Horatio Cane Charles Garden V1, CAC Melicharová L.
    RU Klement Red Chilli koliba V2, r.CAC Potheová Z.
  tr.otvorená RU Lagiva Back in Style V1, CAC Jaluvková V.
  tr.šampiónov RU A-Rubens Rubínový květ V2, r. CAC Matoušková Z.
    RU Elleck Eli Biely démon V1, CAC Havlena D.
sučky tr.mladých RU Innteca Twe Biely démon V1 CAJC Mikulášová I.
  tr.stredná RU Cecilka Auri z Panství Lomnice V1, CAC Fojtíková D + Majerníková H.
psy tr. ml.dorastu TR Tixian Twe Biely démon VN1 Horváthová I.
    TR Wirgas Twe Biely démon N Strečová K.
  tr.stredná TR Orsien Eli Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  tr.veteránov TR Kenzo Terno z Kamilkové zahrady V1 Matoušková Z.
sučky tr.mladých TR Clotilde Pompon la Tour Noire VD1 Vondráčková A.
  tr.stredná TR Leontínka Magnolia PassCo V1, CAC, r.CACIB Domaníková K.
  tr.šampiónov TR Chloe Magnolia PassCo V1, CAC Jugasová D.B.



18.8.2018
DUODANUBE Bratislava 2018 MVP
posudzovala Jílková Zdenka, CZ

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.stredná BT Boleslav Auri z Panství Lomnice V2, r.CAC Fojtíková D + Majerníková H.
    BT Zirkony Eli Biely démon V1, CAC, r.CACIB Havlena D.
  tr.otvorená BT Arriana´s Scout of Timodie V1, CAC Hovorková J.
sučky tr.mladých BT Faith Forever Černý Turmalín V1, CAJC Křesťanová Š.
  tr.stredná BT Beatrix Auri z Panství Lomnice V1, CAC Hečová M.
    BT Lovely Savana Lemna Minor V2 Plander D.
  tr.otvorená BT Ziwa Eli Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  tr.šampiónov BT Balantine Černý Turmalín V1, CAC Křesťanová Š.
psy tr.ml.dorast BH Unikat Twe Biely démon VN1 Mikulášová I.
  tr.mladých BH Jalapeňos Chilli koliba V1, CAJC, Junior BOB Stloukalová V.
tr.stredná BH Bambi Twe Biely démon V2, r.CAC Havlena D.
  BH Hagrid Obludárium V1, CAC Matoušková Z.
tr.otvorená BH Arthur AD Stupava VD3 Janolková M.
  BH Geremmayo Tricyrtis V2, r.CAC Bartmanová R.
    BH Jumping Jack Flash Chilli koliba V1, CAC, CACIB, BOB Šašková H.
psy tr.šampiónov BH Liane´s Cleveland V1, CAC Šilhár J.
sučky tr.ml.dorastu BH Marion Chilli koliba VN1 Jankovičová Ľ.
    BH Ultima Twe Biely démon VN2 Ištoková Z.
  tr.dorastu BH J'Adore Noel Magic Noblesse VN2 Bartošíková M. G.
    BH Priselia Twe Biely démon VN1 Mikulášová I.
  tr.mladých BH Blue Moon Cavaliers Alessia V1, CAJC, BOS Mikulášová I.
    BH Jenny Gump Chilli koliba V2 Jankovičová Ľ.
  tr.stredná BH Luna Magnolia PassCo V1, CAC Schifferová K.
  tr.otvorená BH Isabel Lady Vanmar Majesty V2, r.CAC Janicová L.
    BH Jolly Joker Chilli koliba V1, CAC, res.CACIB Jankovičová Ľ.
    BH Toffife z Jezerního království V3 Kománková L.
psy tr.stredná RU Horatio Cane Charles Garden V1, CAC Melicharová L.
  tr.šampiónov RU A-Rubens Rubínový květ V1, CAC Matoušková Z.
    RU Elleck Eli Biely démon V2, r. CAC Havlena D.
sučky tr.mladých RU Innteca Twe Biely démon V1 CAJC Mikulášová I.
  tr.stredná RU Cecilka Auri z Panství Lomnice V1, - Fojtíková D + Majerníková H.
  tr.šampiónov RU Bailey Gold Wiktoris V1, CAC, CACIB Křesťanová Š.
psy tr. ml.dorastu TR Winch Twe Biely démon VN1 Mikulášová I.
  tr.stredná TR Orsien Eli Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  tr.veteránov TR Kenzo Terno z Kamilkové zahrady V1 Matoušková Z.
sučky tr.mladých TR Clotilde Pompon la Tour Noire V1,- Vondráčková A.
  tr.stredná TR Misia K Carolina VD1 Jurčová P.
  tr.otvorená TR Leontínka Magnolia PassCo V1, CAC Domaníková K.
  tr.šampiónov TR Chloe Magnolia PassCo V1, CAC Jugasová D.B.



8.7.2018
Medzinárodná výstava psov Veľká Ida
posudzovala: Shalata-Simkina Ilana, UA

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.šampiónov BT Figaro Alfi od Vyšebrodského kláštera V1, CAC Víšková P.
psy tr.mladých BH L'Amour Night Scarlett team V1, CAJC Predná M.
  tr.stredná BH Incredible Miracle Scarlett team V1, CAC Predná M.
  tr.otvorená BH Nobel Dancer's Gran Torino V1, CAC Predná M.
  tr.šampiónov BH Kingston Sawiana V1, CAC, CACIB, BOB Jakimowicz C.
    BH Liane's Cleveland V2, r.CAC, res.CACIB Šilhár J.
  tr.stredná BH Glory of Love Canis Satelles V1, CAC, res.CACIB Grzesik B.
    BH Luna Magnolia PassCo V2, r.CAC Schifferová K.
sučky tr.mladých BH Irrestible Charm Scarlett team V1, CAJC Predná M.
psy tr.šampiónov RU Merkucio Melody Minowara V1, CAC Víšková P.
sučky tr.stredná TR Leontinka Magnolia PassCo V1, CAC, CACIB, BOS Domaníková K.



7.7.2018
Medzinárodná výstava psov Veľká Ida
posudzoval: Sárközy Gyula, HU

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.šampiónov BT Figaro Alfi od Vyšebrodského kláštera V1, CAC, r.CACIB Víšková P.
psy tr.mladých BH L'Amour Night Scarlett team V1, CAJC Predná M.
  tr.stredná BH Incredible Miracle Scarlett team V1, CAC Predná M.
  tr.otvorená BH Nobel Dancer's Gran Torino V1, CAC Predná M.
  tr.šampiónov BH Kingston Sawiana V1, CAC, CACIB, BOB Jakimowicz C.
    BH Liane's Cleveland V2,r.CAC Šilhár J.
sučky tr.mladých BH Glory of Love Canis Satelles V1, CAJC Grzesik B.
  tr.stredná BH Luna Magnolia PassCo V1, CAC, CACIB, BOS Schifferová K.
  tr.otvorená BH Irrestible Charm Scarlett team V1, CAC , r.CACIB Predná M.
psy tr.šampiónov RU Merkucio Melody Minowara V1, CAC Víšková P.
sučky tr.stredná TR Leontinka Magnolia PassCo V1,- Domaníková K.



10.6.2018
Nitra Derby Winner show 2018 MVP
posudzovala Ridarčíková Gabriela, SK

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.stredná BT Zirkony Eli Biely démon V1, CAC Havlena D.
sučky tr.dorastu BT Kirsberry Twe Biely démon VN1 Mikulášová I.
  tr.mladých BT Ziwa Eli Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.stredná BT Escada Stajnia magia V1, CAC Heblik M.
psy tr.mladých BH Jalapeňos Chilli koliba V1, CAJC, Junior BOB, Derby Winner 2018, BOB Stloukalová V.
  BH Bambi Twe Biely démon V2 Havlena D.
  BH All in One Aldaha Gold V3 Heblik M.
  BH Bonitos Companeros Adios V4 Točíková J.
  BH L 'Amour Night Scarlett team VD Predná M.
  tr.stredná BH Jude Law z Wiolinowej doliny V1, CAC Jaluvková V.
  tr.otvorená BH Fondey Eli Biely démon VD1 Bartošík J.
psy tr.šampiónov BH Crazy Angel Maradeco King V1, CAC, r.CACIB Staszuk A.
sučky tr.ml.dorastu BH J'Adore Noel Magic Noblesse VN1 Bartošíková M. G.
  tr.dorastu BH Bianca Bel Luckykay VN1 Latoňová V.
    BH Hesmin Twe Biely démon VN2 Mikulášová I.
  tr.mladých BH Glory of Love Canis Satelles V1, CAJC, BOS Grzesik J.
    BH Blue Moon Cavaliers Alessia V2 Mikulášová I.
    BH Irrestible Charm Scarlett team V3 Predná M.
    BH Jolly Joker Chilli koliba V4 Jankovičová Ľ.
  tr.stredná BH Jolly Goo Vanmar Majesty V1, CAC, r.CACIB Lackovičová P.
    BH Luna Magnolia PassCo V2, r.CAC Schifferová K.
  tr.otvorená BH Chilli Chilli koliba V1, CAC, CACIB ankovičová Ľ.
psy tr.mladých RU Klement Red Chilli koliba VD1 Potheová Z.
  tr.stredná RU Lagiva Back in Style V1, CAC Jaluvková V.
  tr.šampiónov RU Elleck Eli Biely démon V1, CAC, CACIB Havlena D.
sučky tr.dorastu RU Innteca Twe Biely démon VN1 Mikulášová I.
  tr.mladých RU Ugraine Eli Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
psy tr.otvorená TR Axiss Eli Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  tr.šampiónov TR Clopsville Nevada V1, CAC Poláková L.
sučky tr.stredná TR O'Jansu Eli Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  tr.otvorená TR Genna Cavalier Prague VD1 Točíková J.
  tr.šampiónov TR Elisabeth Cavalier Prague V1, CAC Točíková J.




9.6.2018
Nitra Grand Prix Slovakia 2018 MVP
posudzoval Järvinen Kari, F

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.mladých BT Zirkony Eli Biely démon VD1 Havlena D.
sučky tr.dorastu BT Indy Twe Biely démon N Mikulášová I.
  tr.stredná BT Escada Stajnia magia V1, CAC. res.CACIB Heblik M.
psy tr.mladých BH Bambi Twe Biely démon V3 Havlena D.
  BH Daren z Malého majera VD4 Divékyová T. + Lacíková B.
  BH All in One Aldaha Gold V1, CAJC, Grand Prix Slovakia Junior Winner 2018, Junior BOB, BOB, BOG 2 Heblik M.
  BH Jumping Jack Flash Chilli koliba V2 Šašková H.
  BH Kerry Jones Vanmar Majesty VD Bardelčík P.
  BH L 'Amour Night Scarlett team VD Predná M.
  tr.stredná BH Jude Law z Wiolinowej doliny VD2 Jaluvková V.
    BH Bonitos Companeros Adios VD1 Točíková J.
  tr.otvorená BH Fondey Eli Biely démon VD1 Bartošík J.
psy tr.šampiónov BH Crazy Angel Maradeco King V1, CAC, CACIB, Grand Prix Slovakia Winner 2018 Staszuk A.
    BH Liane's Cleveland V2, r.CAC, r.CACIB Šilhár J.
sučky tr.ml.dorastu BH J'Adore Noel Magic Noblesse VN1 Bartošíková M. G.
  tr.dorastu BH Bianca Bel Luckykay VN1 Latoňová V.
    BH Grienne Twe Biely démon VN2 Mikulášová I.
  tr.mladých BH Abbygail Paws a Kisses V1, CAJC Soldánová Š.
    BH Blue Moon Cavaliers Alessia VD2 Mikulášová I.
    BH Irrestible Charm Scarlett team VD4 Predná M.
    BH Jolly Joker Chilli koliba VD3 Jankovičová Ľ.
  tr.šampiónov BH Shayen od Ptačí skály VD1 Šašková H.
psy tr.stredná RU Lagiva Back in Style V1, CAC Jaluvková V.
  tr.šampiónov RU Elleck Eli Biely démon VD1 Havlena D.
sučky tr.dorastu RU Innteca Twe Biely démon VN1 Mikulášová I.
psy tr.mladých TR Darth z Malého majera D Bugárová E.
  tr.stredná TR Orsien Eli Biely démon VD1 Mikulášová I.
  tr.šampiónov TR Clopsville Nevada VD1 Poláková L.
sučky tr.ml.dorast TR Gilia z Údolí kavalírú VN1 Zvonicková H.
  tr.otvorená TR Cloe z Malého majera V1, CAC, CACIB, BOS manž.Lacíkoví
    TR Genna Cavalier Prague VD2 Točíková J.
  tr.šampiónov TR Elisabeth Cavalier Prague VD1 Točíková J.
  tr.veteránov TR Ninnive Sevi Biely démon V1, Grang Prix Veteran WInner 2018 manž.Lacíkoví


8.6.2018
Nitra President Cup 2018 MVP
posudzovala Vojteková Iveta, SK

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.stredná BT Zirkony Eli Biely démon V1, CAC Havlena D.
sučky tr.mladých BT Ziwa Eli Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.stredná BT Escada Stajnia magia V1, CAC, r.CACIB Heblik M.
psy tr.mladých BH Bambi Twe Biely démon V1, CAJC, J.BOB Havlena D.
  BH Bonitos Companeros Adios V2 Točíková J.
  BH All in One Aldaha Gold V3 Heblik M.
  BH Jalapeňos Chilli koliba V4 Stloukalová V.
  BH L 'Amour Night Scarlett team VD Predná M.
  tr.stredná BH Jude Law z Wiolinowej doliny V1, CAC, r.CACIB Jaluvková V.
    BH Letkis Eli Biely démon V2,- Mikulášová I.
psy tr.šampiónov BH Crazy Angel Maradeco King V1, CAC, CACIB, BOB Staszuk A.
    BH Liane's Cleveland V2, r.CAC Šilhár J.
sučky tr.dorastu BH Bianca Bel Luckykay VN1 Latoňová V.
  tr.mladých BH Blue Moon ACavaliers Alessia V1, CAJC Mikulášová I.
    BH Incredible Beauty Scarlett team V2 Predná M.
  tr.stredná BH Jolly Goo Vanmar Majesty V1, CAC, CACIB, BOS Lackovičová P.
psy tr.stredná RU Lagiva Back in Style VD1 Jaluvková V.
  tr.šampiónov RU Elleck Eli Biely démon V1,- Havlena D.
sučky tr.dorastu RU Innteca Twe Biely démon VN1 Mikulášová I.
    RU Ugraine Eli Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
psy tr.otvorená TR Onyx Nini Biely démon VD1 Mikulášová I.
  tr.šampiónov TR Clopsville Nevada V1, CAC Poláková L.
sučky tr. stredná TR O'Jansu Eli Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  tr.otvorená TR Genna Cavalier Prague V1, CAC Točíková J.
  tr.šampiónov TR Elisabeth Cavalier Prague V1- Točíková J.



13.5.2018
Medzinárodná výstava psov Lučenec
posudzovala: Kuriata-Okarmus Monika, PL

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.šampiónov BT Figaro Alfi od Vyšebrodského kláštera V1, CAC Víšková P.
psy tr.mladých BH Incredible Miracle Scarlett team V1, CAJC Predná M.
sučky tr.mladých BH Luna Magnolia PassCo V2 Schifferová K.
    BH Irrestible Charm Scarlett team V1, CAJC  
sučky tr.stredná BH Charming Elsa Scarlett team V1, CAC Predná M.
  tr.otvorená BH Nobel Dancer's Helena V1, CAC, r.CACIB Adamska D.
  tr.šampiónov BH Bohemia Brilliant V1, CAC Bobríková A.
psy tr.šampiónov RU Merkucio Melody Minowara V1, CAC, CACIB, BOB Víšková P.
psy tr.stredná TR Denpasar Valachian Beauty V1, CAC, r.CACIB Kristová L.
sučky tr.otvorená TR X-Quisite Lady Scarlett team V1, CAC, CACIB, BOS Predná M.




12.5.2018
Medzinárodná výstava psov Lučenec
posudzovala: Gróf Szilvia, HU

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.šampiónov BT Figaro Alfi od Vyšebrodského kláštera V1, CAC, r.CACIB Víšková P.
psy tr.mladých BH Incredible Miracle Scarlett team V1, CAJC Predná M.
sučky tr.mladých BH Luna Magnolia PassCo V1, CAJC Schifferová K.
    BH Irrestible Charm Scarlett team V2  
sučky tr.stredná BH Charming Elsa Scarlett team V1, CAC Predná M.
  tr.otvorená BH Nobel Dancer's Helena V1, CAC, CACIB, BOS Adamska D.
  tr.šampiónov BH Bohemia Brilliant V1, CAC, r.CACIB Bobríková A.
psy tr.šampiónov RU Merkucio Melody Minowara VD1 Víšková P.
psy tr.stredná TR Denpasar Valachian Beauty V1, CAC, CACIB, BOB Kristová L.
sučky tr.otvorená TR X-Quisite Lady Scarlett team V1,- Predná M.




14.4.2018
Klubová výstava Slovenského CKCHS klubu
posudzoval/judge: Michael Hegarty - Chantismere, GB

  trieda farba meno výsledok KV majiteľ
mladých BT Zirkony Eli Biely démon V1, CAJC Havlena D.
      Norrington James Morava Eden V2 Kristová L.
stredná BT Laudon Gideon Lemna Minor V1, CAC Stloukalová V.
šampiónov BT Ladies Night du Jardin de Claire V1, CAC , Víťaz farby BT Gladišová Z.
    Figaro Alfi od Vyšehradského kláštera V2,- Víšková P.
veteránov BT Gawin Minowara V1 Klementová Jankovičová Ľ.
čestná BH Liane's Braveheart - Šilhár J.
    BH Merlin Canis Satelles - Grzesik B.
  ml.dorast BH Miro Zlodziejska Zgraja VN1, Najkrajší pes mladšieho dorastu Korkus H.S.M
  dorast BH L´Amour Night Scarlett team VN1, Najkrajší pes dorastu, Najlepší z dorastu Predná M.
  mladých BH Jalapeňos Chilli koliba V1 CAJC, Najkrajší mladý pes K.Jankovičová Ľ. +Stloukalová V.
      All In One Aldaha Gold V2 Heblik M.
      Incredible Miracle Scarlett team V3 Predná M.
      Bambi twe Biely démon V4 Havlena D.
      Kerry Jones Vanmar Majesty VD r.Bardelčíková
      Kriss Cross Vanmar Majesty VD Pavlíková S.
  stredná BH Guns N'Roses Snukraina V1, CAC Tracz A.
      Geremmayo Tricyrtis V2, r.CAC Bartmanová R.
      Hagrid Obludárium V3 Matoušková Z.
      Texas Ranger Silver Capricorn V4 Jandová I.
      Jason Bourne Vanmar Majesty VD Joštová H. +Neubaer M.
      Johny Cash Vanmar Majesty VD Lackovičová P. + Ulická D.
      Fondey Eli Biely démon D Bartošík J.
  otvorená BH Nobel Dancer's Gran Torino V1, CAC Predná M.
      Chilli Pepper Vanmar Majesty VD2 Lackovičová P.+Vajda Ľ.
  šampiónov BH Crazy Angel Maradeco King V1, CAC, Víťaz farby BH Staszuk A.
      Chiquito Magnolia PassCo V2, r.CAC Domaníková K.
    Milbu Joyful Jonson V3 B.Cukic + N.Jovanovic
    Genius Buco Cassanova V4 Kasanová M.
    Vindis Nini Biely démon V Pecharová E.
    Excalibur Chilli koliba VD Prokopová I.
tr.veteránov BH Angel'sPride Napoleon V1 Kristová L.
    Loranka´s Pawel V2 Grzesik B.
mladých RU Klement Redd Chilli koliba V1, CAJC Klementová-Jankovičová Ľ.
stredná RU Horatio Cane Charles Garden V1, CAC, Víťaz farby RU Melicharová L.
šampiónov RU Elleck Eli Biely démon VD1 Havlena D
    A-Rubens Rubínový květ VD2 Matoušková Z.
    Merkucio Melody Minowara VD3 Víšková P
veteránov RU Haniki Lemna Minor V1, Najkrajší pes veterán, Najlepší veterán Stloukalová V.
čestná TR Joe Black Spanilá věž - Kopecký M.
ml.dorast TR Yankee Doodle Silver Capricorn VN1 Jandová I.
mladých TR Wimbledon Strawberry Silver Capricorn VD1 Jandová I.
    Nazz Jazz Moravia Eden VD2 Kristová L.
    Delhys Twe Biely démon VD3 Tóthová A.
    Darth z Malého majera VD4 Bugárová E.
stredná TR Denpasar Valachian Beauty V1, CAC Kristová L.
    Orsien Eli Biely démon V2,r.CAC Mikulášová I.
    Alwin AD Stupava VD3 Brijová Z.
otvorená TR Axiss Eli Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
    Harry Chilli koliba V2,- Prokopová I.
šampiónov TR Chaplin Prokopská hvězda V1, CAC, Víťaz farby TR, Klubový víťaz, BOB Nováková H.
veteránov TR Ladykiller Zlodziejska zgraja V1 Weiss A.
    Kenzo Terno y Kamilkové zahrady V2 Matoušková Z.
Sučky ml.dorast BT Carmen Cavi Luckykay VN1 Šilhár J.
dorast BT Celeste Linden Leaves VN1 Martyčáková L.
mladých BT Ziwa Eli Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
    Escada Stajnia Magia V2 Heblik M.
    Beatrix Auri z Panství Lomnice VD3 Hečová M.
    Nefertiti Moravia Eden VD4 Kristová L.
    Little Princess Lemna Minor VD Guzoňová Z.
stredná BT Lovely Savana Lemna Minor V1, CAC Plander D.
    Ursinella Eli Biely démon V2, r.CAC Janu D.
    Ysabella Zlatá kométa VD3 Janigová I.
otvorená BT Balantine Černý turmalín VD2 Křesťanová Š.
    Queen Mary Zlatá kométa V1, CAC Janigová I.
šampiónov BT Kiss Me Krásna louka V1, CAC, Víťaz farby BT Ouředníková M.
veteránov BT Dorotka Lemna Minor V1 Stloukalová V.+ Šlosárková M.
ml. dorast BH Misty Zlodziejska Zgraja VN1, Najkrajšia sučka mladšieho dorastu, Najlepšie šteňa Korkus H.S.M
    Grienne Twe Biely démon VN2 Mikuášová I.
    Gemielle Twe Biely démon VN3 Poláková L.
  dorastu BH Eqistria Twe Biely démon VN1, Najkrajšia sučka dorastu Mikulášová I.
mladých BH A Sound of Thunder Aldaha Gold V1, CAJC, Najkrajšia mladá sučka, Najlepší z mladých Tošenovjanová D.
    Anabell Maradeco King V2 Staszuk A.
    Glory of Love Canis Satelles V3 Grzesik B.
    Diani Valachian Beauty V4 Vlková Š
    Abbygail Paws and Kisses V Soldánová Š.
    Blue Moon Cavaliers Alessia V Mikulášová I.
    Irrestible Charm Scarlett team V Predná M.
    Jenny Gump Chilli koliba V Klementová Jankovičová Ľ.
    Jolly Joker Chilli koliba V Klementová Jankovičová Ľ.
    Liane's Wild Angel V Stloukalová V.
    Taiwa ze Zelené V Drajsajtlová R.
    Hora Danube Miracle VD Bugárová E.
    Incredible Beauty Scarlett team VD Predná M.
    Zaria z Vítové VD Brázdilová H.
stredná BH Carmen Zlodziejska Zgraja V1, CAC Korkus H.S.M
    Jolly Goo Vanmar Majesty V2, r.CAC Lackovičová P.
  BH Zoey Zlatá kométa V3 Šilhár J.
    Szőlőhegyi Bitangűző Myra VD4 Helbich L.
    Charming Elsa Scarlett team VD Predná M.
    Luna Magnolia PassCo VD Schifferová K.
otvorená BH Loreen Prokopská hvězda V1, CAC Nováková H.
    Nelli Maradeco King V2, r.CAC Staszuk A.
    Amative Aroma Scarlett team V3 Predná M.
    Isabel Lady Vanmar Majesty V4 Janicová L.
    Chili Chilli koliba VD Klementová Jankovičová Ľ.
    Saphira Zlodziejska Zgraja VD Derleta A.
šampiónov BH Milbu Joy and Pride V1, CAC, Víťaz farby BH, Klubová víťazka, BOS B.Cukic + N.Jovanovic
  BH Samba Love Me V2, r.CAC Poláková L.
    Una Fiore Canis Satelles V3 Grzesik B.
veteránov BH Eimy Lemna Minor V1, Najkrajšia sučka veterán Šlosárková M.
ml.dorast RU De La Rosa Flowers City VN1 Gladišová Z.
mladých RU Ugraine Eli Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
stredná RU Unnisse Eli Biely démon V1, CAC, Víťaz farby RU Mikulášová I.
otvorená RU Q-Alla-Viktória ze Zelené VD1 Drajsajtlová R
    Shelby Tini Biely démon VD2 Barankaiová M.
šampiónov RU Cindy Canis Satelles VD1 Grzesik B.
mladých TR Holly Stajnia Magia V1, CAJC Heblik M.
    Death of Tiny Wheels z Króliewskego Dworu V2 Jezierska A.
    Cleony Twe Biely démon V3 Mikulášová I.
    Szőlőhegyi Bitangűző Priscilla V4 Helbich L.
stredná TR O'Jansu Eli Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
    Heriett z Krásne Gladys V2,- Vlková Š.
otvorená TR Turetbank Daisy Mai V1, CAC, Víťaz farby TR Brázdilová H.
    Yupi Stajnia Magia V2, r.CAC Heblik M.
    Claire Underwood z Opolskiego Osiedla VD3 Dziuba J.
    X-Qisite Lady Scarlett team VD4 Predn8 M.
    Havina Danube Miracle D Trpkošová M a Bučko L.
šampiónov TR Titisiowa Viridiana Ufna Morda V1, CAC Tošenovjanová D.
    Charlotta Krásná louka V2, r.CAC Ouředníková M.
veteránov TR Marissa Sevi Biely démon V1 Brázdilová H.
    Apple Miss Moneypenny V2 Šlosárková M.

Najlepší plemenník: Nobel Dancer's Gran Torino - Predná M.
Najlepšia Chovateľská kupina - Maradeco King - Staszuk A.+J.
Najkrajší pár psov -Crazy Angel + Anabell Maradeco King - Staszuk A.+J.

Dieťa a Cavalier:
1.miesto - Lackovičová Kristínka + Jolly Goo Vanmar Majesty
2.miesto - Janica Daniel + Isabel Lady Vanmar Majesty

3.miesto Mikulášová Sofia + Ziwa Eli Biely démon

Cavalier Junior Handling:
1.miesto - Lackovičová Simona + Jolly Goo Vanmar Majesty
2.miesto - Višková Linda + Figaro Alfi od Vyšebroddského kláštera
3.miesto - Višková Nela + Merkucio Melody Minowara




8.4.2018
Nitra Winner show
posudzoval: Doval Sanchez Jose Miguel, ES

  trieda farba meno výsledok majiteľ
sučky tr.mladých BT Escada Stajnia Magia V1, CAJC Heblik M.
  tr.stredná BT Loulou L'Amour du Chateau Noblesse V1, CAC Podbielska G.
psy tr.dorastu BH L 'Amour Night Scarlett team VN1 Predná M.
psy tr.mladých BH All in One Aldaha Gold V1, CAJC Heblik M.
    BH Incredible Miracle Scarlett team V2 Predná M.
  tr. stredná BH Fondey Eli Biely démon VD1 Bartošík J.
  tr.otvorená BH Bonitos Companeros Winitou V1, CAC, r.CACIB Slawinski S.
  tr.šampiónov BH Crazy Angel Maradeco King V1, CAC, CACIB, BOB, BOG 2 Staszuk A.
    BH Liane's Cleveland V2, r.CAC Šilhár J.
sučky tr.stredná BH Jolly Goo Vanmar Majesty VD1 Lackovičová P.
  tr.otvorená BH Nelli Maradeco King V1, CAC, r.CACIB Staszuk A.
    BH Amative Aroma Scarlett team VD2 Predná M.
psy tr.mladých RU Klement Red Chilli koliba VD1 Potheová Z.
psy tr.mladých TR Delhis Twe Biely démon VD1 Tóthová A.
sučky tr.mladých TR Holly Stajnia Magia V1, CAJC, BOS Heblik M.
  tr.otvorená TR X-Quisite Lady Scarlett team VD3 Predná M.
    TR Yupi Stajnia Magia V1, CAC, CACIB Heblik M.
  TR Cloe z Malého majera V2, r.CAC Lacíková B.


7.4.2018
Nitrawa Cup MVP Nitra
posudzovala Ehrenreich Guenther, AT

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.šampiónov BT Ladies Night du Jardin de Claire V1, CAC Gladišová Z.
sučky tr.mladých BT Escada Stajnia Magia V1, CAJC Heblik M.
sučky tr.otvorená BT Loulou L'Amour du Chateau Noblesse V1, CAC Podbielska G.
psy tr.mladých BT Balantine Černý turmalín V2, r.CAC Křesťanová Š.
psy tr.mladých BH Jumping Jack Flash Chilli koliba V1, CAJC Šašková H.
    BH All in One Aldaha Gold V2 Heblik Marta
    BH Incredible Miracle Scarlett team V3 Predná M.
  tr. stredná BH Gerremmayo Tricyrtis V1, CAC, r.CACIB Bartmanová R.
    BH Fondey Eli Biely démon V2, r.CAC Bartošík J.
    BH Jason Bourne Vanmar Majesty V3 Neubauer M.+Joštová H.
  tr.otvorená BH Bonitos Companeros Winitou VD1 Slawinski S.
  tr.šampiónov BH Crazy Angel Maradeco King V1, CAC, CACIB, BOB, BOG 3 Staszuk A.
    BH Liane's Cleveland V2, r.CAC Šilhár J.
sučky tr.dorastu BH Eqistria Twe Biely démon N Mikulášová I.
  tr.mladých BH Glory of Love Canis Satelles V1, CAJC, BOS Grzesik B.
    BH Jolly Joker Chilli koliba V2 Jankovičová Ľ.
    BH Abbygail Paws a Kisses V3 Soldánová Š.
  tr.otvorená BH Nelli Maradeco King V1, CAC Staszuk A.
    BH Amative Aroma Scarlett team VD2 Predná M.
  tr.šampiónov BH Shayen od Ptačí skály V1, CAC, CACIB Šašková H.
sučky tr.otvorená RU Beyris Eli Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
    RU Roxie Charming Terako VD2 Fildánová A.
psy tr.otvorená TR Axiss Eli Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
sučky tr.mladých TR Holly Stajnia Magia V1, CAJC Heblik M.
  tr.otvorená TR X-Quisite Lady Scarlett team VD2 Predná M.
    TR Yupi Stajnia Magia V1, CAC, r.CACIB Heblik M.
tr.šampiónov TR Titisiowa Viridiana Ufna Morda V1, CAC Tošenovjanová D.




18.2.2018
Národná výstava psov Bratislava
posudzovala Vítková Viera/SK/

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.mladých BH Jumping Jack Flash Chilli koliba V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých Šašková H.
    BH Kerry Jones Vanmar Majesty V2 Bardelčík P.
sučky tr. mladých BH Jolly Joker CHilli koliba V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých, BOJ Jankovičová Ľ.
    BH Hora Danube Miracle VD2 Bugárová E.
  BH Isadora Duncan do Kapsy VD3 Sidorová V.
  tr. stredná BH Jolly Goo Vanmar Majesty V1, CAC, Víťaz Slovenska , BOB Lackovičová P.
  BH Toffife z Jezerního království V2 Kománková L.
tr.otvorená BH Chilli Chilli koliba V1, CAC Jankovičová Ľ.
  BH Taylinne Tini Biely démon VD2 Haushammer P.
    BH Edith Piaf Magic Noblesse D Bernold M.
tr.šampiónov BH Bohemia Briliant V1, CAC Bobríková A.
psy tr.mladých RU Klement Red Chilli koliba V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých Potheová Z.
psy tr.dorastu TR Darth z Malého majera VN1 Bugárová E.
  tr.stredná TR Cheissy Eli Biely démon V1, CAC, Víťaz Slovenska , BOS Šašková H.
  tr.otvorená TR Chloe Magnolia PassCo V1, CAC Jugasová D.B.





17.2.2018
Victory show Bratislava 2018
posudzovala Vítková Viera/SK/

  trieda farba meno výsledok majiteľ
  tr. stredná BH Chilli Chilli koliba V1, CAC, Victory Junior winner 2018 Jankovičová Ľ.
tr.šampiónov BH Bohemia Briliant V1, CAC , Victory winner 2018 Bobríková A.




11.2.2018
Winter Show Nitra MVP
posudzovala Voláriková Linda /SK/

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.mladých BT Zirkony Eli Biely démon VD1 Havlena D.
  tr.otvorená BT Ladies Night du Jardin de Claire V1, CAC Gladišová Z.
  tr.šampiónov BT Figaro Alfi od Vyšebrodského kláštera VD1 Víšková P.
tr.šampiónov BT Kiss Me Krásna louka V1, CAC, r.CACIB Ouředníková M.
psy tr.mladých BH Bambi Twe Biely démon V1, CAJC Havlena D.
  BH Jumping Jack Flash Chilli koliba V2 Šašková H.
  BH Sagenhaft Glintvein V3 Grosserová P.
  BH Kerry Jones Vanmar Majesty V4 Bardelčík P.
  tr. stredná BH Kubula Prokopská hvězda V1, CAC, r.CACIB Kubátová E.
  tr.otvorená BH Vindis Nini BIely démon V1, CAC Pecharová E.
  tr.veteránov BH Angel's Pride Napoleon V1 Kristová L.
sučky tr. mladých BH Jolly Joker CHilli koliba V1, CAJC Jankovičová Ľ.
tr.stredná BH Kofila Prokopská hvězda V1, CAC Rejfková V.
tr.otvorená BH Taylinne Tini Biely démon V1,- Haushammer P.
tr.šampiónov BH Birma Nini Biely démon V1, CAC, CACIB, BOS Longar M.
    BH Shayen od Ptačí skály V2, r.CAC Šašková H.
psy tr.mladých RU Klement Red Chilli koliba V1, CAJC Potheová Z.
  tr.stredná RU Elleck Eli Biely démon V1, CAC, CACIB, BOB Havlena D.
  tr.šamiónov RU Merkucio Melody Minowara VD1 Víšková P.
sučky tr.mladých RU Unnisse Eli Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
tr.stredná RU Beyriss Eli Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
psy tr.stredná TR Cheissy Eli Biely démon V1, CAC Šašková H.
    TR Denpasar Valachian Beauty V2, r.CAC Kristová L.
tr.otvorená TR Onyx Nini Biely démon VD1 Mikulášová I.
  TR Misia K Beethoven VD2 Klátiková S.
tr.šampiónov TR Clopsville Nevada VD1 Poláková L.
sučky tr.otvorená TR Titisiowa Viridiana Ufna Morda VD1 Tošenovjanová D.
  TR Misia K Alien VD2 Klátiková S.




10.2.2018
Nitra Dog Cup MVP
posudzo
vala Kaurek Susanne, AT

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.mladých BT Zirkony Eli Biely démon V1, CAJC Havlena D.
sučky tr.otvorená BT Balantine Černý Turmalín V1, CAC Křesťanová Š.
tr.šampiónov BT Kiss Me Krásna louka V1, CAC Ouředníková M.
psy tr.mladých BH Bambi Twe Biely démon V1, CAJC Havlena D.
  BH Sagenhaft Glintvein V2 Grosserová P.
  BH Kerry Jones Vanmar Majesty VD3 Bardelčík P.
  tr. stredná BH Kubula Prokopská hvězda V1, CAC, CACIB, BOB Kubátová E.
    BH Geremmayo Tricyrtis V2, r.CAC Bartmanová R.
    BH Fondey Eli Biely démon V3 Bartošík J.
  tr.otvorená BH Vindis Nini BIely démon VD1 Pecharová E.
  tr.šampiónov BH Chiquito Magnolia PassCo VD1 Domaníková K.
  tr.veteránov BH Angel's Pride Napoleon V1 Kristová L.
sučky tr. mladých BH Luna Magnolia PassCo V1, CAJC Schifferová K.
tr.stredná BH Kofila Prokopská hvězda V1, CAC, CACIB, BOS Rejfková V.
  BH Toffife z Jezerního království VD2 Kománková L.
tr.otvorená BH Taylinne Tini Biely démon V1, CAC Haushammer P.
tr.šampiónov BH Birma Nini Biely démon V1, CAC Longar M.
psy tr.stredná RU Elleck Eli Biely démon V1, CAC, r.CACIB Havlena D.
sučky tr.mladých RU Unnisse Eli Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
tr.stredná RU Beyriss Eli Biely démon V, CAC, r.CACIB Mikulášová I.
psy tr.stredná TR Denpasar Valachian Beauty V1, CAC Kristová L.
tr.otvorená TR Onyx Nini Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  TR Misia K Beethoven V2,- Klátiková S.
tr.šampiónov TR Clopsville Nevada V1, CAC Poláková L.
sučky tr.stredná TR Cloe z Malého majera V1, CAC Lacíková B.
tr.otvorená TR Chloe Magnolia PassCo V1, CAC Jugasová D.B.
  TR Misia K Alien V2,r.CAC Klátiková S.