000256282
 
Výstavy 2019 / Show results 2019

Na tejto stránke nájdete výsledky a foto z výstav, ktorých sa zúčastníme.

KALENDÁR VÝSTAV 2019 /DOGSHOW CALENDAR SK + CZ
2019




28.9.2019
Špeciálna výstava Slovenského CKCHS klubu
posudzoval/judge: Norman Derek Edwards, UK (kennel Delhaze)

  trieda farba meno výsledok KV majiteľ
mladých BT Oh Perfect Krásna louka V1, CAJC Joštová H.
  šampiónov BT Ladies Night du Jardin de Claire V1, CAC, Víťaz farby BT Gladišová Z.
    Zirkony Eli Biely démon V2, r.CAC Havlena D.
tr.čestná BH Jalapeňos Chilli koliba   Stloukalová V.
    Liane´s Cleveland   Šilhár J.
  ml.dorast BH Frodo z Malého majera VN1, Najkrajší pes z ml. dorastu, Najlepšie šteňa Maľová E.
  dorast BH Elton Zlatá kométa VN1, Najkrajší pes dorastu Šilhár J.
      Eyron Delight Rubínový květ N Zemanová M.
  mladých BH Big Lebowski Silver Capricorn V1, CAJC, Najkrajší mladý pes Jandová I.
      Libretto Maradeco King V2 Staszuk A.
      Stay With Me Scarlett team VD3 Predná M.
  stredná BH Miro Zlodziejska zgraja V1, CAC Korkus H.S.M.
      Perfect Smile Scarlett team VD2 Hroncová M. & M.
  otvorená BH Matúš Chilli koliba VD1 Šašková H.
  šampiónov BH Nathan Maradeco King V1, CAC, Víťaz farby BH, Víťaz Špeciálnej výstavy, BOB Staszuk A.
      Geremmayo Tricyrtis V2, r.CAC Bartmanová R.
      Daren z Malého majera V3 Divékyová T.
  veteránov BH Royal Times Darlington V1, Najkrajší veterán pes, Najlepší veterán Kristová L.
  dorastu RU Bengalfire Firi Biely démon VN1 Mikulášová I.
  šampiónov RU Klement Red Chilli koliba V1, CAC, Víťaz farby RU Potheová Z.
  veteránov RU Bonitos Companeros Yes We Can Red VD1 Šašková H.
  dorast TR Tomis Tri Biely démon N Mikulášová I.
  mladých TR Cuteness Charm Aldaha Gold V1, CAJC Heblik M.
      Easy z Malého majera VD2 Milatová L.
  otvorená TR Yankee Doodle Silver Capricorn VD1 Jandová M.
      Darth z Malého majera VD2 Lelovicsová E.
  šampiónov TR Denpasar Valachian Beauty V1,CAC, Víťaz farby TR Kristová L.
    Axiss Eli Biely démon V2,r.CAC Mikulášová I.
veteránov TR Monaco Sevi Biely démon V1 Kasanová M.
Sučky ml.dorast BT Pocahontas Chilli koliba VN1, Najkrajšia sučka z ml. dorastu Jankovičová Ľ.
dorast BT Malaika Kareli pod Radyní N Skoumalová J.
    Sybilla Tri Biely démon N Mikulášová I.
  mladých BT Oxinia Tri Biely démon VD1 Mikulášová I.
stredná BT Gyra Boja Petulenka V1, CAC, Víťaz farby BT Pašková L.
    Carmen Cavi Luckykay V2,- Šilhár J.
    Ibisca Twe Biely démon VD3 Holešová R.
otvorená BT Unicate Eli od Ptačí skály V1, CAC Vetešníková A. a J.
šampiónov   Troya Flowers City V1, CAC Gladišová Z.
ml. dorast BH Forever in My Mind Silver Capricorn N Jandová I.
dorastu BH All My Love Scarlett team VN1 Najkrajšia sučka dorastu, Najlepší z dorastu Predná M.
    Escamilla Tally Rubínový květ VN2 Drajsajtlová R.
    Xeyla Tri Biely démon VN3 Mikulášová I.
    A Little Secret Scarlett team N Predná M.
    Taunia Tri Biely démon N Mikulášová I.
mladých   Sanctuary of Love Scarlet team VD1 Predná .
stredná BH Misty Zlodziejska zgraja V1, CAC Korkus H.S.M.
    Priselia Twe Biely démon VD2 Havlenová T. a D.
    Marion Chilli koliba VD3 Klementová Jankovičová Ľ.
      Princess of my Heart Scarlett team VD4 Držíková Šefčíková H.
otvorená BH Nelli Maradeco King V1, CAC Staszuk A.
    A Sound of Thunder Aldaha Gold V2, r.CAC Tošenovjanová D.
    Jenny Gump Chilli koliba VD3 Klementová Jankovičová Ľ.
    Only Miracle Magnolia PassCo VD4 Domaníková K.
    Abbie AD Stupava D Láberová M.
šampiónov BH Abbygail Paws and Kisses V1, CAC, Víťaz farby BH, Víťazka Špeciálnej výstavy, BOS Soldánová Š.
    Jolly Joker Chilli koliba V2, r.CAC Klementová Jankovičová Ľ.
ml. dorast RU Brixi Firi Biely démon N Mikulášová I.
dorastu RU Vizzey Siri Biely démon VN1 Lackovičová P.
mladých RU Nikita Chilli koliba VD1 Klementová Jankovičová Ľ.
    Digoria Rubínový květ VD1 Drajsajtlová R.
stredná RU Pollyanna Magnolia PassCo V1, CAC, Víťaz farby RU Domaníková K.
otvorená RU Pandora Magnolia PassCo VD1 Domaníková K.
šampiónov RU Beyriss Eli Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
veteránov RU Calista Okti Biely démon VD1 Vetešníková A. a J.
    Cassamia Okti Bierly démon VD2 Mikulášová I.
mladých TR Coton Candy Aldaha Gold V1, CAJC, Najkrajšia mladá sučka, Najlepší z mladých Tošenovjanová D.
    Jinnet Tri Biely édmon VD2 Mikulášová I.
    Star is Born Scarlett team VD3 Predná M.
stredná TR Femme Fatale Maradeco King V1, CAC, Víťaz farby TR Staszuk A.
šampiónov TR O'Jansu Eli Biely démon V1,- Mikulášová I.
veteránov TR Destiny Princess Vanmar Majesty VD1 Lackovičová P.

Najkrajší pár psov: Nathan & Nelli Maradeco King - maj.A.Staszuk
Najkrajšia chovateľská skupina: Scarlett team




18.8.2019
Medzinárodná výstava psov Bratislava Závodisko
posudzovala Dolejšová Oľga, CZ

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.stredná BT Narayden Black Star V1, CAC Grzesik B.
  tr.šampiónov BT Boleslav Auri z Panství Lomnice V1, CAC Poláková Z.
sučky tr.stredná BT Sharlize Tri Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  tr.otovrená BT Beatris Auri z Panství Lomnice V1, CAC Hečová M.
psy tr.dorast BH Ben Paws a Kisses VN1 Varmusová M.
      Ralston Tri Biely démon VN2 Mikulášová I.
      Tansey Tri Biely démon N Mikulášová I.
  tr.mladých BH Darden Cavaliers McLaren V2 Grzesik B.
      Matúš Chilli koliba V1, CAJC, BOJ Šašková H.
  tr.stredná BH Orchard Prokopská hvězda V1, CAC, r.CACIB Nováková H.
  tr.otvorená BH Kubula Prokopsk8 hvězda V3 Kubátová E:
psy     Bonitos Companeros Adios V1, CAC, CACIB, BOB Točíková J.
      Hagrid Obludárium V2, r.CAC Matoušková Z.
  tr.šampiónov BH Nathan Maradeco King V3 Staszuk A.
      Bambi Twe Biely démon V1, CAC Havlena D.
      Geremmayo Tricyrtis V2, r.CAC Bartmanová R.
sučky tr.ml. dorast BH Ornella Mutti Santana Gwellian VN1 Švedíková J. +J.
      Valairea Chess od Ptačí skály VN2 Haushammer P.
  tr.dorast BH Taunya Tri Biely démon VN1 Mikulášová I.
  tr.mladých BH Love of My Life Canis Satelles V1, CAJC Grzesik B.
      Sissy Bonimo V2 Točíková J.
      Amiable Snout Magic Shayen V3 Haushammer P.
    Vixxie Twe Biely démon V4 Mikulášová I.
  tr.stredná BH Bavaria Nino the Great V1, CAC Grzesik B.
    Priselia Twe Biely démon V2,- Havlena D.
  tr.otvorená BH Meggie Salvia Rose V1, CAC Jugasová D.B.
  tr.šampiónov   Loreen Prokopská hvězda V1, CAC, CACIB, BOS Nováková H.
psy tr.dorast RU Vessayso Tri Biely démon VN1 Fizíková J.
  tr.šampiónov RU Klement Red Chilli koliba V1, CAC Potheová Z.
sučky tr.dorastu RU Vizzey Tri Biely démon VN1 Lackovičová P.
  tr. mladých RU Bright Perseids Daylight Davinia V1, CAJC Haushammer P
      Giadde Tri Biely démon V2 Mikulášová I.
  tr.otvorená RU Cecilka Auri z Panství Lomnice V1, CAC, r.CACIB Fojtíková D + Majerníková H.
psy tr.ml.dorastu TR Odin Geri Santana Gwellian VN1 Štefánková K.
  tr.dorast TR Tiggy Tri Biely démon VN1 Mikulášová I.
  tr.mladých TR Cuteness Charm Aldaha Gold V1, CAJC Heblik M.
  tr.otvorená TR Darth z Malého majera V1, CAC Bugárová E.
  tr.šampiónov TR Axiss Eli Biely démon V1, CAC Havlena D.
sučky tr.mladých TR Jinnet Tri Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.otvorená TR Chloe Magnolia PassCo V2, r.CAC Jugasová D.B.
      Genna Cavalier Prague V1, CAC Točíková J.
  tr.šampiónov   Elisabeth Cavalier Prague V1, CAC Točíková J. + Zvoníčková M.



17.8.2019
Medzinárodná výstava psov Bratislava Závodisko
posudzoval: Kubeš Róbert , CZ


  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.stredná BT Narayden Black Star V1, CAC Grzesik B.
  tr.otvorená BT Boleslav Auri z Panství Lomnice V1, CAC Poláková Z.
  tr.šampiónov BT Zirkony Eli Biely démon V1, CAC Havlena D.
sučky tr.dorast BT Sybilla Tri Biely démon VN1 Mikulášová I.
  tr.otovrená BT Beatris Auri z Panství Lomnice V1, CAC Hečová M.
psy tr.dorast BH Elton Zlatá kométa VN1 Šilhár J.
      Qistan Tri Biely démon VN2 Mikulášová I.
  tr.mladých BH Love Me Tender Canis Satelles V1, CAJC, BOJ Grzesik B.
  tr.stredná BH Orchard Prokopská hvězda V1, CAC, r.CACIB Nováková H.
  tr.otvorená BH Kubula Prokopská hvězda V1, CAC, CACIB, BOB Kubátová E:
psy     Bonitos Companeros Adios V2, r.CAC Točíková J.
      Hagrid Obludárium V3 Matoušková Z.
  tr.šampiónov BH Nathan Maradeco King V1, CAC Staszuk A.
      Sagenhaft Glintvein V2, r.CAC Grosserová P.
      Bambi Twe Biely démon V3 Havlena D.
      Geremmayo Tricyrtis V4 Bartmanová R.
sučky tr.ml. dorast BH Ornella Mutti Santana Gwellian VN1 Švedíková J. +J.
      Valairea Chess od Ptačí skály VN2 Haushammer P.
  tr.mladých BH Love of My Life Canis Satelles V1, CAJC Grzesik B.
      Sissy Bonimo V2 Točíková J.
      Amiable Snout Magic Shayen V3 Haushammer P.
      Ultima Twe Biely démon V4 Ištoková Z.
    Vixxie Twe Biely démon V Mikulášová I.
  tr.stredná BH Bavaria Nino the Great V1, CAC, r.CACIB Grzesik B.
    Priselia Twe Biely démon V2, .rCAC Havlena D.
  tr.otvorená BH Audrey Zlatá kométa V1, CAC Šilhár J.
      Meggie Salvia Rose V2, r.CAC Jugasová D.B.
  tr.šampiónov   Loreen Prokopská hvězda V1, CAC, CACIB, BOS Nováková H.
      Abbygail Paws a Kisses V2, r.CAC Soldánová Š.
psy tr.dorast RU Vessayso Tri Biely démon VN1 Fizíková J.
  tr.šampiónov RU Klement Red Chilli koliba V1, CAC Potheová Z.
sučky tr. mladých RU Doshy Dee Luckykay V1, CAJC Brandl Y.
      Giadde Tri Biely démon V2 Mikulášová I.
  tr.otvorená RU Cecilka Auri z Panství Lomnice V1, CAC Fojtíková D + Majerníková H.
psy tr.ml.dorastu TR Odin Geri Santana Gwellian VN1 Štefánková K.
  tr.mladých TR Cuteness Charm Aldaha Gold V1, CAJC Heblik M.
  tr.otvorená TR Darth z Malého majera V1, CAC Bugárová E.
sučky tr.mladých TR Stars is Born Scarlett team V1, CAJC Predná M.
      Jinnet Tri Biely démon V2 Mikulášová I.
  tr.otvorená TR Chloe Magnolia PassCo V1, CAC Jugasová D.B.
      Genna Cavalier Prague V2, r.CAC Točíková J.
  tr.šampiónov   Elisabeth Cavalier Prague V1, CAC Točíková J. + Zvoníčková M.




7.7.2019
Medzinárodná výstava psov Veľká Ida Dogfestival

posudzovala: Rogowska Anna, PL

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.šampiónov BT Figaro Alfi od Vyšebrodského kláštera V1, CAC, res.CACIB Víšková P.
sučky tr.stredná BT Carmen Cavi Luckykay V1, CAC Šilhár J.
psy tr.ml.dorast BH Eliott Zlatá kométa - Šilhár J.
  tr.mladých BH My Heart of Diamonds Yellow Sunshine V1, CAJC, BOB Tracz A.
      Stay With Me Scarlett team V2 Predná M.
  tr.stredná   Matúš Chilli koliba V1, CAC Šašková H.
psy tr.otvorená   Arthur AD Stupava V3 Janolková M.
      Daren z Malého Majera V1, CAC Lacíková B.
      Incredible Miracle Scarlett team V2, r.CAC Predná M.
  tr.šampiónov   Guns N´Roses Snukraina V1, CAC, CACIB Tracz A.
sučky tr.mladých BH Angel´s Poppet Magic Shayen V3 Šilhár J.
      Sanctuary of Love Scarlett team V2 Predná M.
      Yes. Diamonds Feel No Cold z Królewskiego Dworu V1, CAJC Tracz A.
tr.stredná   Bianca Bel Luckykay V1, CAC, res.CACIB Latoňová V.
      Marion Chilli koliba V2, .r.CAC Jankovičová Ľ.
tr.otvorená   Angelina Snehová Labka VD2 Pižem P.
      Luna Magnolia PassCo V1, CAC Schifferová K.
  tr.šampiónov   Abbygail Paws a Kisses V1, CAC Soldánová Š.
psy tr.šampiónov RU Merkucio Melody Minowara V1, CAC Víšková P.
sučky tr.dorastu RU Daisy Dee Luckykay VN1 Latoňová V.
  tr. mladých   Nikita Chilli koliba V1, CAJC Jankovičová Ľ.
sučky tr. dorastu TR Dayanita Snukraina VN1 Jankovičová Ľ.
  tr.mladých   Stars is Born Scarlett team V1, CAJC Predná M.
  tr.otvorená   Cloe z Malého majera - Lacíková B.
  tr.šampiónov   Death On Tiny Wheels z Królewskiego Dworu V1, CAC, CACIB, BOS Jezierska A.




6.7.2019
Medzinárodná výstava psov Veľká Ida Dogfestival
posudzoval: Boroš Devi Danijel , RS

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.šampiónov BT Figaro Alfi od Vyšebrodského kláštera V1, CAC Víšková P.
sučky tr.stredná BT Carmen Cavi Luckykay V1, CAC Šilhár J.
psy tr.mladých BH Matúš Chilli koliba V2 Šašková H.
      My Heart of Diamonds Yellow Sunshine V1, CAJC Tracz A.
      Stay With Me Scarlett team V3 Predná M.
psy tr.otvorená   Arthur AD Stupava V2, r.CAC Janolková M.
      Daren z Malého Majera V1, CAC, res.CACIB Lacíková B.
      Incredible Miracle Scarlett team V3 Predná M.
  tr.šampiónov   Guns N´Roses Snukraina V1, CAC, CACIB, BOB, 1.miesto IX.sk. Tracz A.
sučky tr.mladých BH Angel´s Poppet Magic Shayen V2 Šilhár J.
      Sanctuary of Love Scarlett team V1, CAJC, BOS Predná M.
      Yes. Diamonds Feel No Cold z Królewskiego Dworu V3 Tracz A.
tr.stredná   Bianca Bel Luckykay V1, CAC Latoňová V.
tr.otvorená   Angelina Snehová Labka V2, r.CAC, res.CACIB Pižem P.
      Luna Magnolia PassCo V1, CAC, CACIB Schifferová K.
  tr.šampiónov   Abbygail Paws a Kisses V1, CAC Soldánová Š.
psy tr.šampiónov RU Merkucio Melody Minowara V1, CAC Víšková P.
sučky tr.dorastu RU Daisy Dee Luckykay VN1 Latoňová V.
  tr. mladých   Nikita Chilli koliba V1, CAJC Jankovičová Ľ.
sučky tr. dorastu TR Dayanita Snukraina VN1 Jankovičová Ľ.
  tr.mladých   Stars is Born Scarlett team V1, CAJC Predná M.
  tr.otvorená   Cloe z Malého majera - Lacíková B.
  tr.šampiónov   Death On Tiny Wheels z Królewskiego Dworu V1, CAC Jezierska A.





9.6.2019
Derby Winner show Nitra
posudzoval: Doval Sanchez Jose Miguel , ES

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.šampiónov BT MAD MAX DU CHATEAU NOBLESSE V1, CAC, CACIB, BOB,Crufts kvalifikácia Lopasova A.
sučky tr.stredná   KISSY BEE LOVED DU CHATEAU NOBLESSE V1, CAC, CACIB, BOS, Crufts kvalifikácia Lopasova A.
  tr.otvorená   BEATRIX AURI Z PANSTVÍ LOMNICE VD1 Hečová M.
  tr. šampiónov   LOVELY SAVANA LEMNA MINOR VD1 Plander D.
psy tr.mladých BH LOVE ME TENDER CANIS SATELLES V1, CAJC Grzesik B.
  tr.stredná   ATREY CHARMING ROSE ´S DREAM MORAVIA V2,- Szrajber R.
      NOBEL DANCER ´S IT ´S ME V1, CAC, r.CACIB Bobríková A.
  tr.otvorená   BONITOS COMPANEROS ADIOS V3 Točíková J.
      DAREN Z MALÉHO MAJERA V1, CAC Lacíková B. + Divékyová T.
      HAGRID OBLUDÁRIUM V2, r.CAC Matoušková Z.
  tr. šampiónov   JALAPEŇOS CHILLI KOLIBA V1, CAC Stloukalová V.
sučky tr.dorastu BH AMIABLE SNOUT MAGIC SHAYEN VN2 Haushammer P.
      BIBORKA PAWS A KISSES VN4 Hamanová M.
      CAROLINE SNEHOVÁ LABKA VN3 Hadžová P.+ Veľký R.
    SISSY BONIMO VN1 Točíková J.
  tr.mladých   LOVE OF MY LIVE CANIS SATELLES V1, CAJC. Junior BOB, Derby Winner 2019, Crufts kvalifikácia Grzesik B.
      PRINCES OF MY HEART SCARLETT TEAM V2 Držíková Ševčíková H.
  tr.stredná   BIANCA BEL LUCKYKAY V2, r.CAC Latoňová V.
    J'ADORE NOEL MAGIC NOBLESSE V1, CAC Bartošíková M.G.
  tr.otvorená   ABBYGAIL PAWS A KISSES V1, CAC Soldánová Š.
      MEGGIE SALVIA ROSE V2, r.CAC Jugasová D. B.
  tr.šampiónov   GLORY OF LOVE CANIS SATELLES V2, r.CAC Grzesik B.
      JOLLY GOO VANMAR MAJESTY V1, CAC, r.CACIB Lackovičová P.
psy tr,stredná RU BOLS BLOM CHIP V1, CAC Bocskorás P. + Palocska C.
sučky tr.dorastu RU DAISY DEE LUCKYKAY VN1 Latoňová V.
  tr.mladých   BRIGHT PERSEIDS DAYLIGHT DAVINA V1, CAJC Haushammer P.
psy tr.otvorená TR DARTH Z MALÉHO MAJERA V1, CAC Bugárová E.
sučky tr.otvorená   CLOE Z MALÉHO MAJERA V2, r.CAC  
      GENNA CAVALIER PRAGUE V1, CAC Točíková J.
  tr.šampiónov   CHLOE MAGNOLIA PASSCO V1, CAC Jugasová D. B.
  tr.veteránov   NINNIVE SEVI BIELY DÉMON V1 Lacíková B.




8.6.2019
Grand Prix Slovakia Winner Show Nitra
posudzovala: Petra Lackovičová SK

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.mladých BT OH PERFECT KRÁSNÁ LOUKA V1, CAJC Neubauer M. a Joštová H.
  tr.šampiónov   MAD MAX DU CHATEAU NOBLESSE V1, CAC, CACIB, BOS
Grand Prix Slovakia Winner 2019
Lopasova A.
sučky tr.dorastu BT OXINIA TRI BIELY DÉMON VN1, Grand Prix Slovakia Puppy Winner 2019 Mikulášová I.
  tr.mladých   SHARLIZE TWE BIELY DÉMON V1, CAJC, Grand Prix Slovakia Junior Winner 2019 Mikulášová I.
  tr.stredná   KISSY BEE LOVED DU CHATEAU NOBLESSE V1, CAC, CACIB, BOB,
Grand Prix Slovakia Winner 2019
Lopasova A.
  tr. šampiónov   LOVELY SAVANA LEMNA MINOR V1, CAC Plander D.
psy tr.mladých BH ATREY CHARMING ROSE ´S DREAM MORAVIA V1,- Szrajber R.
  tr.otvorená   BONITOS COMPANEROS ADIOS V2, r.CAC Točíková J.
      JASON BOURNE VANMAR MAJESTY V1, CAC Neubauer M. a Joštová H.
  tr. šampiónov   JALAPEŇOS CHILLI KOLIBA V1, CAC, r.CACIB Stloukalová V.
sučky tr.dorastu BH AMIABLE SNOUT MAGIC SHAYEN VN1, Grand Prix Slovakia Puppy Winner 2019 Haushammer P.
      CAROLINE SNEHOVÁ LABKA N3 Hadžová P.+ Veľký R.
      SISSY BONIMO VN2 Točíková J.
tr.mladých   VIXXIE TWE BIELY DÉMON V1, CAJC, Grand Prix Slovakia Junior Winner 2019 Mikulášová I.
  tr.stredná   BIANCA BEL LUCKYKAY V1.- Latoňová V.
  tr.otvorená   JENNY GUMP CHILLI KOLIBA V1, CAC, r.CACIB Jankovičová Ľ,
      LUNA MAGNOLIA PASSCO V2,- Schifferová K +Domaníková K.
  tr.ml.dorastu RU VESSAYSO TRI BIELY DÉMON N1 Fiziková J.
psy tr,stredná RU BOLS BLOM CHIP V1,- Bocskorás P. + Palocska C.
sučky tr.dorastu RU DAISY DEE LUCKYKAY N1 Latoňová V.
  tr.mladých   BRIGHT PERSEIDS DAYLIGHT DAVINA V1, CAJC, Grand Prix Slovakia Junior Winner 2019 Haushammer P.
      GIADDE TRI BIELY DÉMON V2 Mikulášová I.
psy tr.ml.dorast TR TOMIS TRI BIELY DÉMON VN1, Grand Prix Slovakia Minor Puppy Winner 2019 Mikulášová I.
  tr.mladých TR LAMBORGHINI VANMAR MAJESTY V1, CAJC, Grand Prix Slovakia Junior Winner 2019, BOJ Gallová V.
psy tr.otvorená   DARTH Z MALÉHO MAJERA VD1 Bugárová E.
  tr.šampiónov   JUST A HAPINNES SCARLET TEAM V1, CAC Bóková I. a N.
sučky tr.ml.dorastu TR PERRY TRI BIELY DÉMON VN1, Grand Prix Slovakia Minor Puppy Winner 2019 Trapezanlidis M.
  tr.dorastu   JINNET TRI BIELY DÉMON VN1, Grand Prix Slovakia Puppy Winner 2019 Mikulášová I.
  tr.mladých   HEYNETTY TRI BIELY DÉMON V1, CAJC, Grand Prix Slovakia Junior Winner 2019 Mikulášová I.
  tr.otvorená   GENNA CAVALIER PRAGUE V2,- Točíková J.
      O ´JANSU ELI BIELY DÉMON V1, CAC Mikulášová I.




7.6.2019
Medzinárodná výstava psov President CUP 2019 Nitra
posudzoval: Tunold Hanssen Anders, NO

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.mladých BT OH PERFECT KRÁSNÁ LOUKA V1, CAJC Neubauer M. a Joštová H.
  tr.šampiónov   MAD MAX DU CHATEAU NOBLESSE V1, CAC, r.CACIB Lopasova A.
sučky tr.mladých BT SHARLIZE TWE BIELY DÉMON V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.stredná   KISSY BEE LOVED DU CHATEAU NOBLESSE V1, CAC, CACIB, BOS Lopasova A.
  tr.otvorená   CARMEN CAVI LUCKYKAY VD2 Šilhár J.
      ESCADA STAJNIA MAGIA V1, CAC, r.CACIB Heblik M.
  tr. šampiónov   LOVELY SAVANA LEMNA MINOR VD1 Plander D.
  tr.ml.dorast   ELVIS ZLATÁ KOMÉTA VN1 Šilhár J.
psy tr.mladých BH DARDEN CAVAL IERS MCLAREN VD2 Grzesik B.
      MATÚŠ CHILLI KOLIBA V1,- Šašková H.
  tr.stredná   NOBEL DANCER ´S IT ´S ME V1, CAC, CACIB, BOB Bobríková A.
  tr.otvorená   ALL IN ONE ALDAHA GOLD V1, - Heblik N
      BONITOS COMPANEROS ADIOS VD3 Točíková J.
      JASON BOURNE VANMAR MAJESTY VD2 Neubauer M. a Joštová H.
  tr. šampiónov   JALAPEŇOS CHILLI KOLIBA V1, CAC Stloukalová V.
  tr.veteránov   ROYAL TIMES DARLINGTON V1 Kristová L.
sučky tr.dorastu BH AMIABLE SNOUT MAGIC SHAYEN VN1 Haushammer P.
      BIBORKA PAWS A KISSES N4 Hamanová M.
      CAROLINE SNEHOVÁ LABKA N3 Hadžová P.+ Veľký R.
    SISSY BONIMO VN2 Točíková J.
tr.mladých   BAVARIA NINO THE GREAT V1, CAJC Grzesik B.
      PRINCES OF MY HEART SCARLETT TEAM V2 Držíková Ševčíková H.
      VIXXIE TWE BIELY DÉMON V3 Mikulášová I.
  tr.stredná   BIANCA BEL LUCKYKAY V1, CAC Latoňová V.
  tr.otvorená   ABBYGAIL PAWS A KISSES V1, CAC Soldánová Š.
      MEGGIE SALVIA ROSE V2, r.CAC Jugasová D. B.
  tr.šampiónov   KINVAAR THE LOOK OF LOVE V1, CAC Grzesik B.
psy tr,stredná RU BOLS BLOM CHIP V1, CAC Bocskorás P. + Palocska C.
sučky tr.dorastu RU DAISY DEE LUCKYKAY VN1 Latoňová V.
  tr.mladých   BRIGHT PERSEIDS DAYLIGHT DAVINA V1, CAJC Haushammer P.
  tr.šampiónov   CINDY CANIS SATELLES V1, CAC Grzesik B.
psy tr.mladých TR CUTENESS CHARM ALDAHA GOLD V1, CAJC, BOJ Heblik M
  tr.šampiónov   DENPASAR VALACHIAN BEAUTY V1, CAC Kristová L.
sučky tr.stredná TR NEFERTARI MORAVIA EDEN V1,- Kristová L.
  tr.otvorená   GENNA CAVALIER PRAGUE V1,- Točíková J.
  tr.šampiónov   CHLOE MAGNOLIA PASSCO V1,- Jugasová D. B.



5.5.2019
Medzinárodná výstava psov Lučenec
posudzoval: Katalin Radvánszky HU

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.mladých BT Narayden Black Star V1, CAJC Grzesik B.
  tr.stredná   Nexwill Twe Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  tr.otvorená   Laudon Gideon Lemna Minor V1, CAC Stloukalová V.
      Figaro Alfi od Vyšebrodského kláštera V1, CAC Víšková P.
sučky tr.stredná   Kirsberry Twe Biely démon V1, CAC, r.CACIB Mikulášová I.
  tr.veteránov   Finnessa Okti Biely démon V1 Ouředníková M.
psy tr.mladých BH Darden Cavaliers McLaren V1, CAJC Grzesik B.
  tr.stredná   Nobel Dancer's It's Me V1, CAC, r.CACIB Bobríková A.
  tr.otvorená   Johny Cash Vanmar Majesty V1, CAC Lackovičová P. + Neštická D.
      Jalapeňos Chilli koliba V2, r.CAC Stloukalová V.
sučky mladých   Marion Chilli koliba V1, CAJC Jankovičová Ľ.
      Bavaria Nino the Great V2 Grzesik B.
    Priselia Twe Biely démon VD3 Mikulášová I.
tr.stredná   J'Adore Noel Magic Noblesse V1, CAC Bartošíková M. G.
  tr.otvorená   Jenny Gump Chilli koliba V1, CAC Jankovičová Ľ.
      Kinvaar the Look of Love V2, r.CAC Grzesik B.
      Blue Moon Cavaliers Allessia V3 Mikulášová I.
      Luna Magnolia PassCo V4 Schifferová K.
  tr.šampiónov   Glory of Love Canis Satelles V1, CAC Grzesik B.
      Jolly Goo Vanmar Majesty V2, r.CAC Lackovičová P.
psy tr.šampiónov RU Merkucio Melody Minowara V1, CAC Víšková P.
sučky mladých   Giadda Tri Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.šampiónov   Cindy Canis Satelles

V1, CAC

Grzesik B.
psy tr.mladých TR Winch Twe Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.stredná   Szőlőhegyi Bitangűző Elton V1, CAC Pereczes A. + Z.
  šampiónov   Axiss Eli Biely démon V1,CAC, CACIB, BOS Mikulášová I.
sučky tr.mladých   Heynetty Tri Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.stredná   Jolie Dutchy Witchy Magic Noblesse V1, CAC, CACIB, BOB Bobríková A.


4.5.2019
Medzinárodná výstava psov Lučenec
posudzoval: Tibor Havelka SK

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.stredná BT Nexwill Twe Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  tr.otvorená   Laudon Gideon Lemna Minor V1, CAC Stloukalová V.
      Figaro Alfi od Vyšebrodského kláštera V1, - Víšková P.
sučky tr.stredná   Kirsberry Twe Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  tr.veteránov   Finnessa Okti Biely démon V1 Ouředníková M.
psy tr.stredná BH Nobel Dancer's It's Me V1, CAC Bobríková A.
  tr.otvorená   Johny Cash Vanmar Majesty V1, CAC, r.CACIB Lackovičová P. + Neštická D.
      Jalapeňos Chilli koliba V2, r.CAC Stloukalová V.
sučky tr.dorastu   Sanctuary of Love Scarlett team VN1 Predná M.
  tr.mladých   Marion Chilli koliba V1, CAJC Jankovičová Ľ.
      Priselia Twe Biely démon VD2 Mikulášová I.
    Only You Scarlett team VD3 Predná M.
tr.stredná   Abbygail Paws a Kisses VD1 Soldánová Š.
  tr.otvorená   Blue Moon Cavaliers Allessia V1, CAC Mikulášová I.
      Jenny Gump Chilli koliba V2, r.CAC Jankovičová Ľ.
      Luna Magnolia PassCo VD3 Schifferová K.
  tr.šampiónov   Jolly Goo Vanmar Majesty V1, CAC, r.CACIB Lackovičová P.
psy tr.šampiónov RU Merkucio Melody Minowara VD1 Víšková P.
sučky mladých   Giadda Tri Biely démon VD1 Mikulášová I.
psy tr.mladých TR Winch Twe Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.stredná   Szőlőhegyi Bitangűző Elton V1, CAC Pereczes A. + Z.
      Darth z Malého majera VD2 Bugárová E.
  šampiónov   Axiss Eli Biely démon V1,CAC, CACIB, BOB Mikulášová I.
sučky tr.mladých   Heynetty Tri Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.stredná   Jolie Dutchy Witchy Magic Noblesse V1, CAC Bobríková A.
  tr.otvorená   Mon Cheri Magnolia PassCo V1, CAC, CACIB, BOS Domaníková K.





20.4.2019
Klubová výstava Slovenského CKCHS klubu
posudzovala/judge: Kirstie McMurray, UK ( kennel Merryoth)

  trieda farba meno výsledok KV majiteľ
         
  mladých BT Narayden Black Star V1, CAJC Grzesik B:
    Oh Perfect Krásna louka V2 Joštová H.
stredná BT Nexwill Twe Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  otvorená BT Laudon Gideon Lemna Minor V1, CAC Stloukalová V.
    Lumpík Teo Lemna Minor V2,- Parásková S.
šampiónov BT Ladies Night du Jardin de Claire V2, r.CAC Gladišová Z.
    Zirkony Eli Biely démon V1, CAC, Víťaz farby BT Havlena D.
  ml.dorast BH Blue Moon Cavaliers Hollywood VN1, Najkrajší pes z ml. dorastu Longar M.
      Ben Paws and Kisses VN2 Varmusová V.
  dorast BH Big Lebowski Silver Capricorn VN1, Najkrajší pes dorastu Jandová I.
      Stay With Me Scarlett team VN2 Predná M.
  mladých BH Love Me Tender Canis Satelles V1, CAJC Grzesik B.
      Matúš Chilli koliba V2 Šašková H.
      Perfect Smile Scarlett team V3 Hroncová M. & M.
      Legolas Greenleaf Vanmar Majesty VD4 Lackovičová P.
  stredná BH Noble Dancer' s It' s Me V1, CAC Bobríková A & Schulz A.
      All In One Aldaha Gold V2, r.CAC Heblik M.
      Orchard Prokopská hvězda V3 Nováková H.
      Daren z Malého majera V4 Divékyová T.
      Jalapeňos Chilli koliba V Stloukalová V.
  otvorená BH Nathan Maradeco King V1, CAC Staszuk A,
      Bambi twe Biely démon V2, r.CAC Havlena D.
      Texas Ranger Silver Capricorn V3 Jandová I.
      Incredible Miracle Scarlett team V4 Predná M.
      Incredible Dream Scarlett team V Křivánek Z.
      Kerry Jones Vanmar Majesty V Bardelčík P.
      Hagrid Obludárium VD Matoušková Z.
      Jason Bourne Vanmar Majesty D Joštová H.
  šampiónov BH Crazy Angel Maradeco King V1, CAC, Víťaz farby BH, Víťaz Klubovej výstavy, BOB Staszuk J.
      Guns N´Roses Snukraina V2,r.CAC Tracz A.
      Jude Law z Wiolinowej Doliny V3 Jalůvková V.
      Geremmayo Tricyrtis V4 Bartmanová R.
      Liane´s Cleveland V Šilhár J.
  veteránov BH Royal Times Darlington V1 Kristová L.
stredná RU Horatio Cane Charles Garden V1, CAC Melicharová L.
šampiónov RU Elleck Eli Biely démon V1, CAC, Víťaz farby RU Havlena D
    Klement Red Chilli koliba   Potheová Z.
    Lagiva Back in Style V3 Jalůvková V.
veteránov RU Bonitos Companeros Yes We Can Red V1, Najkrajší veterán pes Šašková H.
    Urxis Sevi Biely démon V2 Mikulášová I.
    Ikraan Rubínový květ V3 Drajsajtlová R.
dorast TR Armani Caressema VN1 Macháčová E.
mladých TR Cuteness Charm Aldaha Gold V1, CAJC, Najlepší mladý pes Heblik M.
    Breezer ze Starého dvora V2 Jalůvková V.
    Lamborghini Vanmar Majesty V3 Gallová V.
    Winch Twe Biely démon V4 Mikulášová I.
    Exactic Tri Biely démon D Šulák M.
stredná TR Yankee Doodle Silver Capricorn V1, CAC Jandová M.
otvorená TR Blue Moon Cavaliers Renaissance V1, CAC, Víťaz farby TR Longar M.
šampiónov TR Axiss Eli Biely démon V1,CAC Mikulášová I.
    Denpasar Valachian Beauty   Kristová L.
    Just a Happines Scarlett team V3 Bóková I. a N.
veteránov TR Monaco Sevi Biely démon V1 Kasanová M.
čestná BH Etar Prokopská hvězda   Kasanová M.
  BH Merlin Canis Satelles   Grzesik B.
  TR Caspian Finn z Královských mlynu   Bartmanová R.
Sučky mladých BT Sharlize Twe Biely démon V1,- Mikulášová I.
    Bienne tri Biely démon VD2 Mikulášová I.
stredná BT Kirsberry Twe Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
    Carmen Cavi Luckykay V2,- Šilhár J.
otvorená BT Escada Stajnia Magia V1, CAC, Víťaz farby BT, Klubová víťazka, BOS Heblik M.
    Zazu Flowers City V2,r.CAC Gladišová Z.
    Beatrix Auri z Panství Lomnice V3 Hečová M.
šampiónov   Kiss Me Krásna louka V1, CAC Ouředníková M.
veteránov BT Finnessa Okti Biely démon V1, Najkrajší veterán sučka, Najlepší veterán Ouředníková M.
ml. dorast BH English Princess Aldaha Gold VN1, Najkrajšia sučka z ml. dorastu, Najlepší z ml. dorastu Tošenovjanová D.
    Biborka Paws & Kisses VN2 Hamanová M.
    Milaya Tri Biely démon N3 Rybárová E.
dorastu BH Angel's oppet Magic Shayen VN1 Najkrajšia sučka dorastu, Najlepšia z dorastu Šilhár J.
    Amiable Snout Magic Chayen VN2 Haushammer P.
    Pumpkin Krásna louka VN3 Ouředníková M.
    Sanctuary of Love Scarlet team VN4 Predná .
    Caroline Snehová labka VN Hadžová P.
mladých BH Yes Diamonds Feel No Cold z Król. dvoru V1, CAJC, Najkrajšia mladá sučka, Najlepší z mladých Tracz A.
    Love of My Life Canis Satelles V2 Grzesik B.
    Eminence Queen Sweet cavaliers V3 Poláková L.
    Only You Scarlett team V4 Predná M.
      Abigaile Willow Court V Weidenhoferová L.
    Cassiopeia Zlatá kométa V Šilhár J.
    Only Miracle Magnolia PassCo V Domaníková K.
    Princess of my heart Scarlett team V Držíková Šefčíková H.
    Priselia Twe Biely démon V Havlenová T. a D.
    Ultima Twe Biely démon V Ištoková Z.
    Vixxie Twe Biely démon V Mikulášová I.
    Zahra Caressema V Macháčová E.
    Librette Twe Biely démon VD Mikulášová I.
stredná BH A Sound of Thunder Aldaha Gold V1, CAC Tošenovjanová D.
    Abbygail Paws and Kisses V2, r.CAC Soldánová Š.
    Jadore Noel Magic Noblesse V3 Barošíková M.G.
    Grienne Twe Biely démon V4 Mikuášová I.
otvorená BH Blue Moon Cavaliers Alessia V1, CAC Mikulášová I.
    Audrey Zlatá kométa V2, r.CAC Šilhár J.
    Jenny Gump Chilli koliba V3 Klementová Jankovičová Ľ.
šampiónov BH Glory of Love Canis Satelles V1, CAC, Víťaz farby BH Grzesik B.
    Jolly Goo Vanmar Majesty V2, r.CAC Lackovičová P.
    Blue Moon Cavaliers U Got The Look V3 Longar M.
    Jolly Joker Chilli koliba V4 Klementová Jankovičová Ľ.
veteránov BH Stonehill's X-ellent Belle of the Ball V1 Melicharová L.
    Vanette Awelana V2 Staszuk A.
mladých RU Bright Perseids Daylight Davinia V1, CAJC Haushammer P
    Ruby Magnolia PassCo V2 Domaníková K.
    Giadda Tri Biely démon V3 Mikulášová I.
    Pollyanna Magnolia PassCo V4 Domaníková K.
otvorená RU Q-Alla Viktória ze Zelené V1, CA, Víťaz farby RU Drajsajtlová R.
ml.dorast TR Dayanita Snukraina VN1 Klementová Jankovičová Ľ.
    Oreo Moravia Eden VN2 Kristová L.
dorast TR Princess Krásna louka VN1 Ouředníková M.
    Star is Born Scarlett team VN2 Predná M.
    Jinnet Tri Biely édmon VN3 Mikulášová I.
    Freya Go Lakaja VN4 Poláková L.
mladých TR Coton Candy Aldaha Gold V1, CAJC Tošenovjanová D.
    Heynetty Tri Biely démon V2 Mikulášová I.
stredná TR Jolie Dutchy Witchy Magic Noblesse V1, CAC, Víťaz farby TR Bobríková A.
    Nefertari Moravia Eden V2,- Kristová L.
otvorená TR Death of Tiny Wheels z Króliewskego Dworu V1, CAC Jezierska A.
    Holly Stajnia Maigia V2, r.CAC Heblik M.
    Mon Cheri Magnolia PassCo V3 Domaníková K.
šampiónov TR Odysseya Merlin Bohemia V1, CAC Kasanová M.
veteránov TR Destiny Princess Vanmar Majesty V1 Lackovičová P.




24.2.2019
Národná výstava psov Bratislava
posudzovala Vojteková Iveta /SK/

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.mladých BT Narayden Black Star V1, CAJC, Víťaz SR mladých Grzesik B.
sučky tr.stredná BT Kirsberry Twe Biely démon VD1 Mikulášová I.
  tr.otvorená BT Beatrix Auri z Panství Lomnice V2, r.CAC Hečová M.
    BT Lovely Savana Lemna Minor V1, CAC Plander D.
  tr.šampiónov BT Kiss Me Krásna Louka V1, CAC Ouředníková M.
psy tr.mladých BH Matúš Chilli koliba V1, CAJC, Víťaz SR mladých Šašková H.
  tr.stredná BH Jalapeňos Chilli koliba V1, CAC, Víťaz SR, BOB Stloukalová V.
  tr.otvorená BH Hagrid Obludárium V2, r.CAC Maoušková Z.
  BH Jude Law z Wiolinowej doliny V3 Jaluvková V.
  BH Johny Cash Vanmar Majesty V1, CAC Lackovičová P. + Neštická D.
  tr.šampiónov BH Jumping Jack Flash Chilli koliba V1, CAC Šašková H.
  tr.veteránov BH Kevin Kavalíři kvarteto V1, Víťaz SR veteránov Smolenová N.
sučky tr.ml.dorastu BH Angel's Poppet Magic Shayem VN1 Šilhár J.
  tr.mladých BH Bavaria Nino the Great V1, CAJC, Víťaz SR mladých , Junior BOB Grzesik B.
    BH Vixxie Twe Biely démon V2 Mikulášová I.
  tr.stredná BH Blue Moon Cavaliers Allessia V1, CAC Mikulášová I.
  tr.otvorená BH Jolly Goo Vanmar Majesty V2, r.CAC Lackovičová P.
    BH Kinvaar the Look of Love V1, CAC, Víťaz SR, BOS Grzesik B.
  tr.šampiónov BH Glory of Love Canis Satelles V1, CAC Grzesik B.
psy tr.šampiónov RU Klement Red Chilli koliba V1, CAC Potheová Z.
sučky tr.dorastu RU Giadda Tri Biely démon VN1 Mikulášová I.
  tr.otvorená RU Ember Sun Černý Turmalín V1, CAC Vadásová M.
  tr.šampiónov RU Cindy Canis Satelles V1,- Grzesik B.
psy tr.mladých TR Winch Twe Biely démon VD1 Mikulášová I.
  tr.stredná TR Darth z Malého majera V2,r.CAC Bugárová E.
    TR Szőlőhegyi Bitangűző Elton V1, CAC Pereczes A. + Z.
  tr.otvorená TR Orsien Eli Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
sučky tr..dorast TR Heynetty Tri Biely démon VN1 Mikulášová I.

23.2.2019
Victory show Bratislava 2019

posudzovala Vítková Viera SK

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.stredná BH Incredible Miracle Scarlett team V1, CAC, Junior Victory Winner Predná M.
sučky tr.stredná BH Jenny Gump Chilli koliba V1, CAC, Junior Victory Winner Jankovičová Ľ.
psy tr.šampiónov RU Klement Red Chilli koliba V1, CAC, Victory Winner Pőtheová Z
sučky tr.junioršampiónov TR Jolie Dutchy Witchy Magic Noblesse V1, CAC Junior Victory Winner, JBIG & JBIS 2 Bobríková A.




27.1.2019
Medzinárodná výstava NITRADOG Nitra
posudzoval: Al Daghistani Vojislav, RS

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.dorast BT Oh Perfect Krásna Louka VN1 Joštová H.
  tr.mladých BT Narayden Black Star V1, CAJC Grzesik B.
  tr.stredná BT Ascot Anthony z Usedlosti újezdec V1, CAC Sládek M.
  tr.šampiónov BT Hippity Hop Dal Borg Nordisa V1, CAC Strnadlová K.
sučky tr.mladých BT Carmen Cavi Luckykay V1, CAJC Šilhár J.
  tr.šampiónov BT Loulou L'Amour du Chateau Noblesse V1, CAC, CACIB Podbielska G.
psy tr.ml.dorastu BH Hypnos Irysowy dwór VN1 Podbielska G.
  tr.mladých BH Castleville Habakuk V1, CAJC, BOB Slawinska K.
    BH Darden Cavaliers Mclaren V2 Grzesik B.
    BH Matúš Chilli koliba V3 Šašková H.
  tr.stredná BH Jumping Jack Flash Chilli koliba V3 Šašková H.
    BH Daren z Malého majera V2, r.CAC Lacíková B.+ Divékyová T.
  BH Incredible Miracle Scarlett team V1, CAC, CACIB Predná M.
tr.otvorená BH Jude Law z Wiolinowej doliny V3 Jaluvková V.
    BH Jason Bourne Vanmar Majesty V2, r.CAC Joštová H.
    BH Fondey Eli Biely démon V1, CAC Bartošík J.
  tr.šampiónov BH Nathan Maradeco King V1, CAC Staszuk A.
  tr.čestná BH Liane's Cleveland V1 Šilhár J.
  tr.veteránov BH Baltazar Azgard V1 Slawinski S.
sučky tr.ml.dorastu BH Amiable Snout Magic Shayem VN1 Haushammer P. + I.
    BH Sanctuary of Love Scarlett team VN2 Predná M.
  tr.dorastu BH Cassiopeia Zlatá kométa VN1 Šilhár J.
  tr.mladých BH Bavaria Nino the Great V2 Grzesik B.
    BH J'Adore Noel Magic Noblesse V1, CAJC Bartošíková M.G.
  tr.stredná BH Glory of Love Canis Satelles V1, CAC, r.CACIB Grzesik B.
  tr.otvorená BH Isabel Lady Vanmar Majesty V1, CAC Janicová L.
  tr.šampiónov BH Alba Nino the Great V1, CAC Smolenová N.
psy tr.otvorená RU Lagiva Back in Style V1, CAC, r.CACIB Jaluvkova V.
  tr.šampiónov RU Klement Red Chilli koliba V1, CAC Potheová Z.
sučky tr.dorastu RU Bright Perseios Daylight Davina VN1 Haushammer P. + I.
  tr.otvorená RU Ember Sun Černý Turmalín V1, CAC Vadásová M.
  tr.šampiónov RU Cindy Canis Satelles V1, CAC Grzesik B.
psy tr.mladých TR Szőlőhegyi Bitangűző Elton V1, CAJC Pereczes A. + Z.
  tr.stredná TR Cavalierdog Blueberry Cake V1, CAC Jaluvkova V.
  tr.otvorená TR Just a Hapinnes Scarlett team V1, CAC Bóková N.
sučky tr.ml.dorast TR Star is Born Scarlett team VN1 Predná M.
  tr.mladých TR Jolie Dutchy Witchy Magic Noblesse V1, CAJC, BOS Bobríková A.



26.1.2019
Medzinárodná výstava NITRADOG Nitra
posudzoval: Tamás Jakkel, HU

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.dorast BT Oh Perfect Krásna Louka VN1 Joštová H.
  tr.stredná BT Ascot Anthony z Usedlosti újezdec V1, CAC Sládek M.
  tr.otvorená BT Zirkony Eli l Biely démon V1, CAC Havlena D.
  tr.šampiónov BT Hippity Hop Dal Borg Nordisa V1, CAC Strnadlová K.
sučky tr.otvorená BT Ziwa Eli l Biely démon V1, CAC, r.CACIB Mikulášová I.
  tr.šampiónov BT Loulou L'Amour du Chateau Noblesse V1, CAC Podbielska G.
psy tr.ml.dorastu BH Hypnos Irysowy dwór VN1 Podbielska G.
  tr.mladých BH Castleville Habakuk V1, CAJC Slawinska K.
  tr.stredná BH Jalapeňos Chilli koliba V1, CAC Stloukalová V.
    BH Bambi Twe Biely démon V2, r.CAC Havlena D.
  BH Incredible Miracle Scarlett team VD3 Predná M.
tr.otvorená BH Jude Law z Wiolinowej doliny V1, CAC Jaluvková V.
    BH Jason Bourne Vanmar Majesty V2, r.CAC Joštová H.
    BH Fondey Eli Biely démon V3 Bartošík J.
  tr.šampiónov BH Nathan Maradeco King V1, CAC, CACIB, BOB Staszuk A.
  tr.veteránov BH Batazar Azgard V1 Slawinski S.
sučky tr.ml.dorastu BH Amiable Snout Magic Shayem VN2 Haushammer P. + I.
    BH Sanctuary of Love Scarlett team VN1 Predná M.
  tr.dorastu BH Only You Scarlett team VN1 Predná M.
  tr.mladých BH Wixxie Twe Biely démon V2 Mikulášová I.
    BH J'Adore Noel Magic Noblesse V1, CAJC Bartošíková M.G.
  tr.stredná BH Abbygail Paws a Kisses V2, r.CAC Soldanová Š.
    BH Blue Moon Cavaliers Allessia V1, CAC. CACIB Mikulášová I.
  tr.otvorená BH Chilli Chilli koliba V1, CAC Jankovičová Ľ.
  tr.šampiónov BH Alba Nino the Great VD1 Smolenová N.
psy tr.stredná RU Lagiva Back in Style V1, CAC Jaluvkova V.
sučky tr.dorastu RU Bright Perseios Daylight Davina VN1 Haushammer P. + I.
  tr.otvorená RU Ember Sun Černý Turmalín V1, CAC Vadásová M.
psy tr.dorastu TR Exactic Tri Biely démon VN2 Šulák M.
    TR Lamborghini Vanmar Majesty VN1 Gallová V.
  tr.mladých TR Winch Twe Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.stredná TR Cavalierdog Blueberry Cake V1, CAC Jaluvkova V.
  tr.otvorená TR Just a Hapinnes Scarlett team V1, CAC Bóková N.
  tr.šampiónov TR Axiss Eli Biely démon V1, CAC, r.CACIB Mikulášová I.
    TR Blue Moon Cavaliers Renaissance For Aranel V2, r.CAC Longar M.+Aldous R.+Smith M.
sučky tr.ml.dorast TR Star is Born Scarlett team VN1 Predná M.
  tr.mladých TR Amazing Black Cubic Zirconia Snukraina V1, CAJC Tracz A.
  tr.veteránov TR Destiny Princess Vanmar Majesty V1, BOS Lackovičová P.



25.1.2019
Medzinárodná výstava NITRADOG Nitra
posudzoval: Dehaes Louis, BE

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.dorast BT Oh Perfect Krásna Louka VN1 Joštová H.
  tr.otvorená BT Zirkony Eli l Biely démon VD1 Havlena D.
  tr.šampiónov BT Hippity Hop Dal Borg Nordisa V1, CAC Strnadlová K.
sučky tr.mladých BT Carmen Cavi Luckykay V1, CAJC Šilhár J.
  tr.stredná BT Loulou L'Amour du Chateau Noblesse V1, CAC, r.CACIB Podbielska G.
psy tr.ml.dorastu BH Hypnos Irysowy dwór VN1 Podbielska G.
  tr.mladých BH Unikat Twe Biely démon VD2 Mikulášová I.
    BH Castleville Habakuk V1, CAJC Slawinska K.
  tr.stredná BH Bambi Twe Biely démon V1, CAC Havlena D.
  BH Jalapeňos Chilli koliba V2, r.CAC Stloukalová V.
tr.otvorená BH Jude Law z Wiolinowej doliny VD2 Jaluvková V.
    BH Jason Bourne Vanmar Majesty V1, CAC Joštová H.
  tr.šampiónov BH Nathan Maradeco King V1, CAC, CACIB, BOS Staszuk A.
  tr.veteránov BH Batazar Azgard V1 Slawinski S.
sučky tr.ml.dorastu BH Angel's Poppet Magic Shayem VN1 Šilhár J.
  tr.dorastu BH Cassiopeia Zlatá kométa VN1 Šilhár J.
  tr.mladých BH Priselia Twe Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.stredná BH Abbygail Paws a Kisses V1, CAC Soldanová Š.
    BH Jenny Gump Chilli koliba V2, r.CAC Jankovičová Ľ.
    BH Blue Moon Cavaliers Allessia V3 Mikulášová I.
  tr.otvorená BH Isabel Lady Vanmar Majesty V1, CAC, CACIB, BOB Janicová L.
    BH Chilli Chilli koliba V2,r.CAC Jankovičová Ľ.
  tr.šampiónov BH Alba Nino the Great V1, CAC Smolenová N.
psy tr.stredná RU Lagiva Back in Style V1, CAC Jaluvkova V.
  tr.šampiónov RU Klement Red Chilli koliba V1, CAC Potheová Z.
psy tr.stredná TR Cavalierdog Blueberry Cake V1, CAC Jaluvkova V.
  tr.šampiónov TR Axiss Eli Biely démon V1, CAC, r.CACIB Mikulášová I.
sučky tr.mladých TR Amazing Black Cubic Zirconia Snukraina V1, CAJC Tracz A.